Fitnesda çalışma süresi ne kadar olmalı?

2gün çalış 1 gün dinlenmi yoksa 1 gün çalış 1 gün dinlenmi ben 2-1 yapıyorum cunku spor yapmadığım gun gobegım cıkıyor ayrıca bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gün çalış bir gün dinlen sonra bir gün çalış bir gün dinlen.

0|0
    0|0
    • haftada 6 kez cok degılmı karın kası maksımın 3-4 denılıyor

• 3 gün çalışıp bir gün dinlenince sonra 1 gün çalışıp bir gün dinlenme şeklinde bir süre devam et derim ben.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen doğru olanı yapyorsun 2-1 ama haftada 4 gün olursa iyi gelişim sağlanır musait zmn da da nedenini yazarım. Kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yeni başlayanlar haftada 3 gün orta seviye ise 4 gün calısmalı antrenman süresi 1 saati aşmamalı ona göre program yapılmalı ve uyulmalı.

0|0
    0|0
    • pazartesi-çarsamba-cuma. yeni başladığım zamanlar gittiğim günler.
      orta seviye: pazartesi çarsamba cuma cumartesi gittiğim günler

• iyi beslenemiyorsan 1-1 yap.. yok beslenmem iyi dersen 2-1 de sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • 2 gun calis 1 gun dinlen en dogrusu

0|0
    0|0
    • kaslar çalıştıktan sonra 48 saat dınlenmesı gerekır denılyıro ama

• hergün çalış farklı kas grublarını çalış bütün kas grubları bitince 1 gün dinlen

0|0
    0|0
  • Her gün minimum 2 saat :) yalnız protein önemli. 2 hafta yoğun bakımda yatana şahit oldum.

0|0
    0|0
  • antreaman saati 3 saati geçmicek 2 gün git 1 git izin yap ve haftada toplam 4 gün git

0|0
    0|0
    • 2 gun 1 git yaparsam haftada 5 oluyo ama :)

• pazar günleri zaten kapalı cumarteside izin yap işte hafta içi 4 gün demek istemiştim

• evde yapıyorum :) tamam saol

• Ne calisiyorsun birmiyorum ama 1 gun yapip 1 gun dinlenen cok yakin bir arkadasim var tamamen krndi vucut agirligiyla calisiyor. Dopdolu vucudu var goren durdurup soruyor. Dinlendigi gunlerdede dağa falan cikiyor. Yani hareket etmeyr ozen gosteriyor. Beslenmesine dikkat ediyor. Hersey dogal yapiyor. Biraz azim meselesi.

0|0
    0|0
  • Bodyforumtr ye bak herşey var

0|0
    0|0
Yükleniyor...