Ünlü bir aktöre ne yazarsınız da onu etkilersiniz size cevap yazmasını sağlayabilirsiniz? :)

o sizi belikde biliyor.. bir ihtimali var yani... ona aşkınızı nasıl anlatabilirsinz.. ne yazarsınızda onu etkilersiniz..onun dikkatini nasıl çekerdiniz... :)) lütfenn sorumu ciddiyete alın :)) saat 1 de felan twittere girecek büyük bir ihtimal..yorum yapan arkdaşlara teşekkürler :D :D

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşındasın büyük ihtimalle.lütfen hemen güzel rüyandan uyan.

1|0
    0|0
    • nerden bliyorsun 15 yasında olduğumu ? hemn insanları bu sekilde ergen muamelesi yapıyorsun.. ben 18 yasındayım ama senin zeka yasının 15 oldugu bile söylenemez hiç kususra bakma yani..en sinir olduğum yanıtlardan bir tanesi bu !

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 6

• :D aktor bilmem de metin arolata twitter dan baya baya sekıl yapmısdım kavga edıyorduk arada

1|0
    0|0
  • ünlü diye farklı bi insan muamelesimi yapıcan sen duygularını aç olursa olur olmazsa olmaz yani tanrı mı o tövbe tövbe

1|0
    0|0
    • peki ne yazmalıyım ? :) onu bilmiyorum baist birseyler yazmamam gerekiyor ilgi cekici olması gerekiyor..

• imkansız değil ama fazla umutlanma bnde böle hisler yaşadım sonra vazgeçtim

1|0
    0|0
  • o kişinin orjinal olduğunu nerden biliyorsun

1|0
    0|0
    • ewet kesinlikle eminim :) hediye bile göndermişliğimiz oldu.. bileklik gönderdiğimiz bilekliğin fotosunu bile cekmiş aldım seklinde..tesekkürde etmiş :D yani biliyor..

• daha güzel ..

• ne olarak ? :)

• kım bu :D jonas brothers den bırı mı :D

0|0
    0|0
  • boş işler .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• koydugun resimle etkilemen daha kolay. resim güzelse ne yazarsan etkilenebilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...