Squat bacaklari kalinlastirir mı?

Bacaklarimi inceltmek sıkılastirmak istiyorum cogu yerde squat hsrektleri ağırlığın üst bacaga verildigi sporlar bacaklari kalinlastirirmış peki üst ve alt bacağı inceltmek için hangi sporu hangi hareketleri yapabilirim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Squat asla bayanlarda bacak kalinlastirmaz siki ve fit bir gorunum olur ve incelirde hicbir korkun olmadan squat yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Internetten bak vs diyenler saçmalıyor. Bilgisi olmadn konuşanlara da deli oluyorum. Sen hangisini yapmak istiyorsan onu yaparsın. Inceltmek mi istiyorsun? Yoksa kalınlaştırmak mı?

0|0
    0|0
  • squat yapan kadınların önceki ve sonraki hallerine bak ve sonra karar ver ;) kalça dolgunlaşacağından baya iyi oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Squat yapmalisin bence squat yapanlarin nasil bir goruntuye sahip oldgna inymternetten bakabilirsin :)

0|1
    0|0
  • selam ben de zayıf bir vücuda sahibim yaşım27 boy 1.71 kilo 49 bacak boyum çok uzun ve daha zayıf görünüyorm o yüzden
    şu an en çok istediğim şey bir spor merkezine yazılmak sanki daha sağlıklı bir proporsiyona ulaşıcakmışım gibi geliyor birincisi ben spor yapsam zayıflar mıyım daha da fazla değilse hangi sporları tercih etmeliyim

0|0
    0|0
  • Evet squat kas yapar o yüzden en güzeli yoga, pilates ve dans etmektir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...