20 numara milli takımı bırakıyor?

20 numara, Lüksemburgla oynanacak hazirlik maçi sonrasi milli takim kariyerine nokta koyacağini açiklayacakmiş. Hollanda maçi öncesi açilan pankartlarin ve maç esnasinda yogun protestonun bu kararda etkili olduğu söyleniyor.
Ben bu karara çok sevindim. Boyle ahlaksiz bir insanin Ay-Yildizli kutsal formayi temsil etmesini istemiyordum. İnşallah yakin zamanda futboluda birakir da bir futbol teröristi eksilir. Bu kararla ilgili siz ne dusunuyorsunuz ? Sevindiniz mi, üzüldünüz mü ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• 20 numara diyip geçme onun bir adı var.. karaktersiz emre

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya bu da 20 numaraya takmış her soru sorduğunda 20 numara en azından takım arkadaşına SİLAHI AĞZINA SOKMUYOR küfür etmek AĞZINA SİLAH SOKMANIN yanında hiçtir adam olun !

0|2
    0|2
  • defolsun :-D

0|2
    0|2
  • Umariz oyle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Töre bir kere olay etti diye ağzından dusurmeyenler senelerdir cirkeflik yapanlara ses cikarmiyorlar

0|1
    0|0
  • Sevindim tabiki ama sozunde dururmu oda supeli :) bu arada bilic inde kendine gelmesi lazim cok ugrasiyo herkesle ayrica fbnin bjk kukubune yonelik tehtit iceren mafya tarzi aciklamalarinida hos bulmuyorum.

0|1
    1|0
  • ahlaksız değil mi blic pezevenginin söylediklerine kimse ses çıkarmıyor ama konu Emre olunca hemen karalama kampanyası başlatıyorsunuz.

1|1
    0|2
  • bir şey diyeceğim de, emre'yi savunuyorum sanacaklar. gerçekten spor ahlakı olmayan biri. oldum olası kılım ama emre'den bir sürü var futbolumuzda.

0|1
    0|0
  • Zaten emreyi sevmezdim bıraksın tabi;)

0|2
    0|2
  • Işte simdi milli takımı sevme zamani!

0|1
    0|0
  • Haberi okuyunca evde halay çekmeye bile başladım.

0|1
    0|1
  • 20 numara futbol teröristi ahlak abidesi 7 numara oynasin :))

1|1
    0|3
  • tabiki sevndm geç bile kldı o dadam karakter yok futbolcu nasıl olmus onu anlamıs değilim!!!

0|2
    1|2
  • hayırlısı olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...