Eski aşkınızı unutamadığınızı anlayıp nişanlınızdan ayrılır mıydınız kızlar?

örneğin, üniversite hayatınız boyunca 4 yıl biriyle birlikte oldunuz...ilk aşkı onla yaşadınız..anlaşamadınız, aileler istemedi vs ayrılmak zorunda kaldınız..okul bitti herkes kendi şehrine döndü..aradan 2 yıl geçti..hayatınıza biri girmek istedi aldnız..sizi seven, ilgisini eksik etmeyen, üzerinize titreyen ve sizle evlenmek isteyen bu adama evet dediniz...1 yıl güzel bir ilişki sürdü, nişanlandınız..sonra evliliğe hazır değilim diyerek ayrıldınız adamdan...ağladınız karşılıklı olarak..ama ayrıldınız işte..

neden? eski sevgiliyi mi unutamadınız, yeni bir aday mı çıktı, yoksa nişanlınızı sevmediğinizi mi anladınız...ne olmuş olabilir ?

Güncellemeler:
başka bir şey olmuş olabilir diyen fikirlere de açığız arkadaşlar
yok mu yeni öneriler görüşler arkadaşlar?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Başına geldi sanırım böyleleri tam sopalık

0|1
    0|0
    • kısaca özetlemek öyle zor ki...

• Teşekkürler en iyi cevap için

• sopalık kısmındaki netliğinden dolayı :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk aşkımı unutamamışımdır büyük ihtimalle. 4 senede ne yaşanmışlıklar, ne anılar olmuştur kim bilir. 1 yıl başkasıyla olmayı denemişim ama yapamadığımı fark edince ayrılmışım. Yanlış yapmışım belki karşımdaki için ama kendim için doğru olanı yapmışım.

0|1
    0|0
  • 4 yılı unutmanın kolay olduğunu zannetmiyorum.Ama biriyle nişanlandığına,birine nişanlanacak kadar güvendiğine göre eski sevgilisini unutmuştur veya kalbinde bir yerlere gömmüştür. Yeni bir aday çıkması söz konusu bile değildir muhtemelen. Şu an en olabilecek sebep eski sevgilisini bir şekilde hatırlaması olabilir.

0|0
    0|0
    • hiçbir hatası olmayan, onu sevdiğinden hiç şüphe etmediğin ve hala sevdiğini söylediğin insanın hayatını mahvetmeyi göze alacak kadar mı etkiler eski sevgiliyi hatırlamak...

• hayat zor buna bnzer seyi bende yasadım

• senin hikayeni de dinlemek isterim, arkadaş olarak eklermisin mesjalaşalım bu konu hakkında

• bu soru pk tutmamaıs ya baksana:D

0|0
    0|0
    • ya sorma, bakıyorum da aslında çok orjinal ve hararetli tartışmalar yaratabilecek bir soruydu..nedne böyle oldu dersin :)

• bir öneri yok aslında beklenecek sen de haklısın :) yani eski sevgili olayı üzerinde duruyordum ben, somut birşey yok ortada sizce de öylemidir diye sormuştum ama...artık çok da umrumda değil...

• aşkmağduru, Büyükokyanusa neden arkadaşlık daveti gönderemiyor bu soruya ne cevap vereceksin peki :))

• yapabilirim..kendime o konuda güvenemiyorum

0|0
    0|0
  • burada magdur kım ya

0|0
    0|0
    • mağdur, seni seven asla üzmeyen ve hep yanında olmaya çalışan nişanlandığın ve yarı yolda bıraktığın adam...

• kız guzelmıydı

• evet güzeldi...ama güzelliği umrumda değil bu yüzünü gördükten sonra...

Erkekler Ne Diyor 1

• olabilir neden olmasın evlenenler ayrılıyor sonuçta esas ayrılmazsa karşıdakini kandırmış olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...