Fitnesscılar gelsin. Hocanın bana verdiği antrenman Çok hafif gerçekten terlemiyorum ve yorulmuyorum fazlasının zararı varmıdır?

Hafif bana göre 5 kg dambıl falan bende fazla fazla yapıyorum hepsinden.Bir sakıncası olurmu ?

Güncellemeler:
Teşekkürler
wwww

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kaç ay oldu başlıyalı

0|1
    0|0
    • 1 ay olacak yenisini yazacak yine hafif yazarsa gidip konuşcam yani duş falan bile alma gereği duymuyorum. Hiç terlemiyorumki.

• o zaman söyle yap agırlıklarını artır

• teşekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce azdan başlıcaksın yavaş yavaş arttırarak sonra profosyonelce

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• o adaptasyon için vermiştir yeni başladıysan ağrı nolamsın diye arttıracak adaptasyondan sonra

0|1
    0|0
  • En fazla 10 kg gir cunku alt yapin yok anlasilan

0|1
    0|0
    • Altyapım yok ama yani gücüm yerinde hocanın yazdıgının 2 katını yapıyorum artık. Yinede yorulmuyorum.

• Guce gore program yazilsaydi once senin gucunu olcerdiler fazladan yapman senin kalici sakatlanmalara sebep olur

• Kardeşim hepimiz öyle hafiften başladık. Sen arada arttır ama sürekli arttırma zararına olur :D

0|1
    0|0
    • Doğrudur kardeşim ya 2. yi yazacak 5 gün sonra o zaman bişeyler yapar artık yani inşallah

• Bak benim öyle 3 ayım gitti. çok hafif şeyler yazdı en son çektim bunu konustum öyle adam akıllı bişeyler verdi. Sonuc olarak 3 ay hafif girdim. Sanada öyle olmaz zamanın degerli. 1 ay olmuş git söyle sana adam akıllı bişeyler versin.

• Öyle yapayım ben bu sefer konuşacağım.

• Bas koçum elini korkak alıştırma bak profile 6 aylık bu ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...