Spor yapalı 7 ayolduu?

spor yapalı 7 ay oldu. kollarım omzum falan genişledi 190 boyum var. gogus hla yok. 12. ayımda gogus cıkmıs olur mu? belirginleşir mi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Belliki o kisma az calismissin biraz daha yuklen daha cok gogus agirlikli calis kisa surede olur

0|0
    0|0
    • gogus 2 ayda bir az bişey buyuyor zaten. 60 kg giriyorum zorluyorum bakalım artık hayırlısı :)

• Yeteri kadar calismiyosundur

0|0
    0|0
    • ben gercekten elimden geleni yapıyorum. genetık bence yoksa sımdıye kadar patlaması lazımdı :)

• Hmm zaten bildiğim kadarıyla erkekler lde göğüs zor cikiyo biraz zamanini alir

• bazen sinirlenip gogsunuzden alasım geliyor kendime :) neyse sabrediyorum napayım başka

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi beslen sana tabsiyem düzenli ve iyi beslen beslersen oluşur ve göğüs olusması birazda yapıyla alakalı kiminde doğuştan cıkık kiminin değil ama oluyor yinede

0|0
    0|0
    • dogustan yok bende :d sıfırdı spora basladıgımda ama fitti vücudum. su an avcu geliyor ama öyle giysilerde aşırı belli olmuyor.

• :) :) iyiydi bu

• Kokay gelsin başarıların devamını dilerim göğüsü 4 ten fazla hareket yapma 4 yeterlidir yardım lazım olursa yazarsın

• Kardeşim spor yapmaktan daha önemli olan birşey var "beslenme tarzın" iyi protein alamıyorsundur ya da sporunu doğru yapamıyorsundur bunun başka bir nedeni yok benim 3. ayım göğüs kol bel omuzda gelişmeler gözle görülür kadar gelişti.

0|0
    0|0
    • abicim senin gögsün spor yapmadan önce de var mıydı? benim hiç yoktu ona oranla gelişme var tabii kide. protein alıyorum baya ya

• spor salonuna gelmeden 1 saat önce protein iç artık kaç ölçek içiyorsan bide spor salonundan cıktığında 1 saat beklemeden hemen iç sonra duşunu al uyu faydasını görürsün ve benimde yok gibiydi yağlıydı vucudum şimdi yağlarımı yaktım az oranla bir yağ kaldı. yağ oranını ne kadar indirirsem vucud o kadar güzel görünüyor :)

• Protein tozunu sabah alıyorum bide spordan hemen sonra :) Yag yok fazla ama yüzde 10 altı olsa iyi olur

• Çalışmana bağlı sürekli çalışırsan bu sefer çıkmaz kasları yakarsın

0|0
    0|0
    • o yuzden haftada 2 gunu gecmiyor calısmam yeni programda gogusicin. cok calısmıyorum yakarım diye...

• Araya bir gün dinlenme yok her yerin ayno çalış boş bırakma kilonx2gram protein alabilirsin

• zor az daha

0|0
    0|0
  • Hiç mi göğüs yok yani baklava falan?

0|0
    0|0
    • baklava yapmaya başlayalı 2 ay oldu sadece midem sertleşti baya 2 tane baklava falan gözüküyor gibi. Dedigim gibi 2 aydır mide çalısıyorum. normal insanlarınki gibi. 7 ay calısmama ragmen oda. calısmasam hic yoktu yani sadece ucu vardı mememin :)

Yükleniyor...