Yersiz şaka ve davranışı nasıl uyarırsınız?

diyelim ki ortam geregi egleniyorsunuz gülüyorsunuz biri bi anda cıktı yersiz şaka yaptı veya davranıslarında aşırı samimiyete kactı, haddini aştı..

uyarmak şart! bi daha olmasın.

pekii

Siz onu o ortamda mı uyarırsınız?

köseye cekip mi?

tadı kacmasın diye ertelemek mi?

görmezden gelerek mi?

nasıl ne şekilde?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınsan o ortamda uyarman gerekir... Bu ortamda ki diğer insanların senin hakkında iyi düşünmesini sağlar... Ama bir erkeksen ve şakayı yapan bayansa o zaman kenara çekip uyarmak daha doğru sanırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen başıma geliyor. Yapıyorum esprileri yıkıyorum ortalığı. Sonra içlerinden biri ağzını yaya yaya gülerek elini boynuma koyuyor. Fazla ciddileşmeden "O elin insin ordan" diyorum. Hemen ayıkıyor zaten. Ciddileşiyor.

2|0
    0|0
  • uzak durmaya çalışır sonra uyarırım

1|0
    0|0
  • kişiye bağlı o şakayı yapan. bazı kişiler vardır bir bakışta onlar ve toparlamaya çalışır kimisini alır köşeye götürürsün.

1|0
    0|0
  • Şakaya gere değişir.

Bakışım yeter benim :p

1|0
    0|0
  • direkt uyarırım gülüp eğlenirken bile birden ciddileşebilen bir yapım var

1|0
    0|0
  • kırılmzsa herkezn içinde hassassa köşede sölerim sonuçta kalp bu kırılmaya gelmz

1|0
    0|0
  • cocukmusun olum bı s.ktır gıt derım

0|0
    0|0
  • yapan güzel bi kızsa hiç uyarmam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O herkesin içinde ayarı kaçırmışsa bende onu herkesin içinde uyarırım, haddini aştığını silkelenip kendine gelmesini söylerim. Şakasına güzel bir şekilde cevap veririm ki bi daha aynı haltı yiyemez.

0|0
    0|0
  • o bana samimi şaka yapıp beni bozuyosa bende böyle şakalar yapma demedim mi die onu bozarım Allahtan öyle arkadşlarım yok :)

0|0
    0|0
  • ortamda çok güzel bozarım.hiç hoş değil.bakışlarımlada çok güzel anlatırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...