Kızlar Fitness mı? Body mi?

Fitness yapıp çok parçalı ve ayrıntılı bir vücut mu yoksa body yapıp hulk gibi bir adama dönüşmek mi daha çekici ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitness yapıyorum ben seksii duruyor şekilli biraz

0|1
    0|0
    • Hatları belirli olmayan kızlarda spor çok itici duruyor. Hatlar belirgin ve yerindiyse istediği kadar zayıflayabilir.

Erkekler Ne Diyor 5

• Zaten isteselerde hulk olamazlar. Fitness iyidir.

0|2
    0|0
  • İri yaridan kastın.. bodybuilding yapip bide yag orani yuksekse cok iri gozukuyorlar sacma bir olay..
    bende bodybuilding ile ugrasiyorum ama vucudum parçalı butun hatlarim belli oluyor yağlanmamaya çalisiyorum. olmasi gerekende bu

0|1
    0|0
    • Kesinlikle çok fazla yağlı ve hacimli vücut çok itici. Fitness gayet güzel..

• Body yaparak da parçalı ve ayrıntılı vücuda sahip olabilirsin neyin kafasını yaşıyorsun :D Fitness modeller zaten body building'le o hale geliyorlar.

0|1
    0|0
    • Sen daha yenisin heralde Burakcım. Çok tekrar düşük kilo fitness , az tekrar ağır kilolarda body buldinge girer. Her ikisininde ortak noktası tabiki ağırlık kaldırmaktan geçer. İyi araştırma yapman gerek.

• Niye saklıyor sunuz kimliklerinizi yavşak herifler. Bırak kızı seni bile kaldırırım.

• Ulan denyo zayıf gerçek fotonu kas yapmış herifin fotosuyla değiştiriyosun hala utanma yok klavye delikanlısı seni hadi uza uğraşamam bebelerle.

• ikisi de değil en iyisi aesthetic physique tarzı olanlar

0|1
    0|0
  • Body daha iyi

0|0
    0|0
    • Body yaptıktan sonra her zaman o hacimli vücudu koruyamıyorsun ama. Ve genel olarak fitness tercih ediliyor. Görüş meselesi tabiki.

Yükleniyor...