Fitness a başladım sigarayı bıraktım. Ama babam yanımda 3 paket sigara içiyor günlük yaptıgım sporun bir anlamı varmı?

İçme spora başladım 20 gün oldu.İçme dedikçe içiyor.Her zaman sigara kokusu üzerime siniyor.Sizce ne yapmalıyım.Yaptıgım sporun anlamı varmı??

Güncellemeler:
ssssssssss
ıcıme su serptınız

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten çok tatsız bir durum. Bu durumu avantaja çevirmeye ne dersiniz?
    İnsanlar sizi engellemeye çalışacaklar. Düşünün ki hakem size haksız bir kırmızı kart çıkartıyor ve sizi 10 kişi bırakıyor. Ne yaparsınız? Oturup ağlar mısınız yoksa tam tersine daha çok mu asılırsınız? Bence siz sigrayı bırakıp spora başlayacak kadar güçlüyseniz ki bunu yapmışsınız, hedefinize giden yolda sizi hiç bir şey durduramaz.

Babanız size engel oluyorsa yanında daha az zaman geçirmeye çalışabilirsiniz. Ondan sigara içtiği müddetçe uzak durmanızda fayda var. Sizin bu kararlı tavrınız onu etkileyecektir.
    Yaptığınız sporun faydası büyük ama ciğerlerinize almak zorunda kaldığınız duman berbat bir şey. Sigara dumanından kendinizi izole etmeye çalışmanız akıllıca.

1|1
    0|0
    • Ne güzel bir yazı ya valla motivasyonumu arttırır bu yazı. :) Genelde uzak durmaya calısıyorum ama sürekli dışarda duramıyorum Dükkan küçük ve sigaradan kokusundan müşteri bile içeri girerken bu ne pis koku diyor. İçmiyor yiyor resmen bıraktıramadım ama yüzüme üflemesi falan dalga geçiyor benimle sabrımı sınıyor. O zoruma gidiyor abi.

• Teşekkür ederim güzel abim. Senin yazına kurban olayım. :))

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Ne benim ne de bir başkası için kurban olmayın. Siz iyi ve mutlu olun bana yeter. Başarılı oldukça, kendinizi geliştirdikçe sahip olduğunuz güzellikleri etrafınıza da yaymaya başlayacaksınız. Ben size olumlu bir katkı yaparsam siz de bazı arkadaşlarınızı sigaradan uzaklaştırıp spora başlatırsınız. Bu döngü böyle sürüp giderse toplumumuz ne güzel bir yer olur değil mi.
      Ya bende babanız gibi sizinle dalga geçip motivasyonunuzu kırarsam ne olur. Yaşadığınız öfke ve sinirli belki trafikte sevdiğim bir kişiyi rahatsız edeceksiniz. Halbuki birbirimize yardımcı olursak bunun faydasını hep birlikte görürüz.
      Spor yapan ve sigaradan uzak duran genç bir adamın yapabileceklerini düşününce içimde umut doğuyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• sporuna devam et faydalıda baban sigara içeceği zaman kaçarak uzaklaş ordan insan biraz çocuğunun sağlını düşünür pasifik içicilik sigara içmektende daha zararlı durma babanın yanında o sigara içerken geçenlerde yabancı bir çift evde sigara içiyolar diye köpekleri akciğer kanserinden pasif içicilikten ölmüş

0|1
    0|0
    • Bu durumu babama anlatamazsın işte orası sıkıntı. Sigarayı bıraktım git dışarda iç ddikçe bilerek yanımda içiyor dibime geliyor. Sabrımı sınıyor.

• sen uzaklaş o zaman o sigara içerken en iyi çare başka yapacak bişe yok

• Yanında durma o zaman. Ben yanımda kimseye içirtmem. Erkek arkadaşıma içirtmiyorum mesela. Bana değer verip, benden uzak kalmak istemeyen içmez. O kadar. Çok içmek istiyorsa ben engellemiyorum yani, yanından giderim, içsin istediği kadar. Ama insanlar benim yokluğuma dayanamıyorlar :P :D Egoya bak ya töbe estağ.. :P :D

0|0
    0|0
    • Ne kadar durmayabilirim. Arkadaşım yok dostum yok muhabbete gireyim. Dükkandan çıkınca Sürekli olark başı boş gezememki 5 dakikada 1 sigara yakıyor bazen 4 paket içiyor ayrıca evdede içiyor. O zaman hiç dükkana gelmemem gerekir. çç

• bir de içerde içiyor. Yok ya!
      Benim babam da yanındayım falan dinlemez içer ama dışarda! Evde falan hayatta içmez.

• Evdede içiyor balkona bile çıkmaz o yüzden diyorum yani. Ciğerlere sıkıntısı oluyormuş ya neyse artık ciğerler pert olsun ben spora devam

• içen bırı içmeyene saygı duymalı. ne guzel bırakmışsın. içmesen bıle yanında kımse içmemelı. sağlık bu sonuçta

0|1
    0|0
    • Babam da saygı yok işte bilerek yüzüme üflüyor sigarayı. Bıraktım yapma dedikçe..

• En sonunda şikayet etcem gelsinler ceza kessinler.

• bak bu ceza olabılır:)

Erkekler Ne Diyor 5

• bunu ona bağlaman saçma olur :D bende sigaraiçiyorum ama spor da yapıyorum :>)

tamam benim ki hepten saçma :D ama söz konusu faydaysa faydasını görüyorum , senin sorunda bu zaten

0|1
    0|0
    • Öylede Öyle yapıyorumda arkadaşla spor salonuna gidiyordum. Arkadaşımda sigara içiyor spora giderken 1 dal. Ordan kaslı kuvvetli bir abi var 35 -40 yaşında adam dediki yaptığın sporun bir anlamı yok. Bende korktum babam yanımda 3 paket içiyor cünküü

• ya o laf olsun torba dolsun , boş boş konuşuyo işte

bak öğüt verdim hesabı :D

ben 26 yaşındayım , 8 yaşından beri sigara içiyorum , tvlerde videolarda , sigaradan duman alan ciğeri gösteriyolar kap kapara oluyo :D

okey kara oluyoda , vücut bunu yeniliyo , yenilemese ben ya da sigara içen herkes 2 sene içinde ölür :D

senin bunlardan daha önemli düşünmen gereken bişey var , oda spor dan sıkılmamak :>) sen buna gayret et ve yaptığın setleri cartları curtları boşvermemeye aksatmamaya çalış. iyi günler

• Teşekkür ederim abim..

• Sen sporuna devam et

0|1
    0|0
    • Öyle yapıyorumda arkadaşla spor salonuna gidiyordum. Arkadaşımda sigara içiyor spora giderken 1 dal. Ordan kaslı kuvvetli bir abi var 35 -40 yaşında adam dediki yaptığın sporun bir anlamı yok. Bende korktum babam yanımda 3 paket içiyor cünküü

• Sporu seksi görünmek için yapıyorsun dimi

0|1
    0|0
    • Vucudum çok güçsüz kollarım kız kolu gibi vucudum güçlensin diye yapıyorum şekil alsın diye. Yani senin dediğinde doğru neden sordun?

• Bizim burada sigara içip sadece kız s*kmek için spor yapanlar var öyle it çok sen de mi onlardansin diye merak ettim

• Yok ben o itlerden değilim :D kız arkadaşım var zaten.

• Yaptığın slorun anlamı varda ciğerlerinin bir anlamı yok

0|1
    0|0
    • Ciğer kaldığını düşünmüyorum bende

• Boşver

0|1
    0|0
Yükleniyor...