Şans mı yoksa kader mi vardır?

Arkadaşlar sizce bir insanın şansımı vardır yoksa kaderinde şanslı olduğu için mi bunu yaşar?

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• bilmiyorum cidden muhakkak kader kapıları açık olsa herşey yolndaa gider herhalde ama ballı olma durumuda yok değil

0|1
    0|0
  • kaderinde ne varsa o olur. kader sana bazen şans getirir,bazen mutluluk bazende acı işte bu yüzden kaderin cilvesi deriz...

0|1
    0|0
  • kader vaardır.

0|1
    0|0
  • Şansa takmış durumdasın ! :)

0|1
    0|0
    • aynen sen nedersin ?

• Benim seni nasıl gördüğümün ne önemi var? Sen neysen o'sun..

• Eee tabikide neysem oyum o olduğum için burdayım çünkü bu dediğin başka bir şey ben sana onu anlatmıyorumki

• kader...

0|1
    0|0
  • ŞANS YOKTUR TESADÜFLER VARDIR ODA KADER KARŞINA ÇIKARIR AKLIN VE İRADEN SECER

0|1
    0|1
  • hayatta şans diye bir şey yoktur bence , insanın yazılmış bir kaderi vardır ama kendi seçimlerine göre önüne iyi veya kötü fırsatlar çıkar

0|0
    0|0
    • peki olmuyorsa öyle bir seçim bile ?

• mutlaka olur ama dediğin gibi hiç ama hiç olmuyorsa hayatı akışına bırakabilirdim belki nasıl olsa su akar yolunu bulur yani

• öyle yapmaktan başka seçeneğim yok malasef çünkü arayarak gerçekten hiç bir şey bulunmuyo ama yineede doğru yerlerde geziyorum

• sans degıl kısmetsızlık olabılır benım gıbı

0|1
    0|0
    • aaa nasıl yanii?

• dpresyon yuzunden

• kadrolu bir işmiydi? iyi bir yermiydi tühh yazık olmuş aynısı benimde başıma geldi fakat böyle aşk işleri değil değer verdiğim insandı öyle bir kafama takıldıki hindi gibi oldum resmen bide yanlış zamanda girdiim

Erkekler Ne Diyor 3

• şans şeytandandır. şans diye birşey olmaz. her hayırda bir şer, her şer de bir hayır arayın buyruluyor.

0|1
    0|0
  • şans diye bir şey yoktur gerçek olan tek şey kaderdir

0|1
    0|1
  • Keder vardır elbette. Kaderi inkar edip de bilinçli olarak tesadüf ya da şans diyen kafir olur. Alışkanlık dahi olsa kullanmamak gerekir o kelimeleri.

0|1
    0|0
Yükleniyor...