Kızlar bana ofsayt pozisyonunu kendinize göre anlatır mısınız?

Takım tutup formasını giyip sağda solda öpüp fotosunu faceye koyabilmekten öte gidebilmişmisiniz bakalım?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• keşke anlatabilseler .. çoğu one demiştir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendimize göre mi :p Bak şimdi mesela ben forvetm kaptrmş gidiyorum kaleye doğru karşı takımın defans oyuncularınında arkasına geçtm yani onlarla kalecilerinin arasında kaldım o anda takım arkadaşım bna topu atarken ayağndan çıktığı an ofsayt ! Yani önce defanstakileri geçmeden topu kapıp öyle kaptr koş tamam mı öğreneden mi afern otur.

0|1
    0|0
  • Ofsayt, bir oyuncunun baska bir oyuncuya topu atarken o oyuncunun çizgiyi geçmesidir.:S

0|1
    0|0
  • rakibnin karsı rakipte top varken kale çizgisine yakın olup tam atak yapacakken oyunculardan birinin topu calıp kendi kalesine gol atması :/

0|0
    0|0
  • takımlardan birinin oyuncusunda top varken diğer takımın kalecisiyle karşı karşıya kalırsa arada o diğer takımdan oyunca yoksa ofsayt bildim mi :)

0|1
    0|0
  • futbolcu atak yaparken karşı takımdan iki oyuncunun arasında kalması :D attım.

0|0
    0|0
  • Top sana geldiği an kaleye rakipten daha yakın olamazsın. Özetle. Alıntı değil.

0|1
    0|1
  • benim adım neydi? seni görünce unuttum ne varsa...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ofsaytı bilen kadından korkacaksın, Ofsaytı bilen kadın; Ahmet diye kaydettiğin Burcu'yuda bilir, Yemeğe çıktığın teyzenin kızını da bilir

1|1
    0|0
  • eskisi gibi değil ya bazı erkelerden daha fazla biliyorlar:)

0|1
    0|0
  • artık onlarında ilgi alanı futbol

0|0
    0|0
Yükleniyor...