Spor yapmaya basladım ama bir yararı olmadı?

Spor yapmaya basladım ama hic bir yararını gormedim ya neden?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yanlış yapıyorsun. Sonuçta doğru zamanda doğru şekilde yapmak gerekir. Birde haftanın belli günleri dinlenmen gerekiyor. Yoksa bir anlamı olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Başlığı boşaldım diye okuyanların hepsi burada mı?

2|1
    0|0
  • Başlamışsın iyi hoş ama hemen bir sonuç göremezsin ki bundan beslenmene dinlenmene spor saatlerine çok dikkat etmen lazım bunun zamanla alakası yoktur ne kadar iyi çalışırsan ve o kadar da iyi beslenirsen yararını o kadar göreceksin :)

0|0
    0|0
    • Ben hic dikkat etmiyorum bunlara o yuzdenmı birsey goremedim :/

• Neyse bu iş bana göre değil

• Seni motive edecek videolar izleyerek bunu gerçekleştirebilirsin ama beni dinlersen p90x programını kullanabilirsin 90 günde istediğin bir fiziğe sahip olursun :)

• 5-6 ay geçmesi lazım

0|0
    0|0
  • B ile S arasına 'o' koyanlar buraya :DD

1|1
    0|0
  • daha erken 2 ay sonra cıkar ortaya

0|0
    0|0
  • Amacin ne kilo almak mi vermekmi

0|0
    0|0
    • Amacım bacaklarımın ve popomun sertlesmesi

• Anlat lutfen

• Oncelikle sabah kahvaltisinda salatalik 50 peyazpeynir zeytin kepekli ekmek 3 dilim (yada yulaf ezmesi ve sut asiri derecede faydalidir 1.5 yildir yerim lif kaynagidir zayiflamanda cok etkisi olacaktir ekme yerine 50 gr ve sutle karistir ekmegi tamamiyle kesmek mantiksizdir karbonhidrat cok onemlidir ekmegi kesip ac kalarak olculerinin bir cogunu kaslarindan kaybedersin sagliksi ve tekrardan alirsin ) sabah yedikten 2 saat sonra mevye elma veya muz ogle yemeginde kepekli makarna ve yesillik salata aksam yemek yiyebilirsin ev yemegi olur fakat ekmek kepekli olsun en fazla 3 4 dilim ye direk pogram veririm ama biraz zor olur uyman bu sekilde yap yatmadan once 50 gr lor ve 10 adet badem ye ve sana onermem gereken 2 adet takbiye olacak kiz arkadasim kullaniyor suanda CLA ve L carnitine sporla beraber muhtesem yag yakar istedin gibi bacak popo ve basende kisa surede incelme saglayabilirsin bu arada pet siseye su limon ve maydanoz koy bekle spordan 20 dk once ic ve sporunu yap

• Başlığı kest

0|0
    0|0
  • Ne kadar oldu başlayalı

0|0
    0|0
  • Devam et spora..

0|0
    0|0
  • boşaldımla ne ilgisi var

0|0
    0|0
  • Başlık op. Hemen olmaz zaten biraz sabretmelisin :)

0|0
    0|0
  • yanlış zamanlama olabilir

0|0
    0|0
  • Bir daha bşal

0|0
    0|0
  • Bence tekrar dene. Beni anliyosun :)

0|0
    0|0
    • tamam ;)

• Gel deneyelim :)

• Fakat profesyonel oldugumdan dolayi ufak bir mebla seans ucretimiz var :) ufak demisken aslinda çözüm aletimiz pek ufak degil islevli son model yeni dizayn on numara bir gorseniz cok seversiniz :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanlis beslenmeden olabilir

0|0
    0|0
  • Ne zamandır yapiyorsun ve ne kadar doğru yapıyorsun? Squat yap

0|0
    0|0
  • Soruya bak detaya bak sizi bize neyle yolluyorlar Allahım ya
    mikrolist.com/.../20141212567595.jpg

0|0
    0|0
Yükleniyor...