Platonik aşkı gerçeğe dönen var mı?

farzedinki birisinden çok hoşlanıyorsunuz ama o sizin farkınızda bile değil, ne yapardınız? onunla tanışmak için nasıl bir yola başvururdunuz? Teknolojik bir çağda yaşıyoruz facebook,twıtter gibi bir yola başvururur onu eklermiydiniz? eklediniz oda kabul etti diyelim konuşmaya nasıl başlardınız,başınıza hiç bu tarz olay geldi mi? cevaplarınız içiniz şimdiden teşekkürler

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• platonik kalsaydı daha iyiydi. hiç olmazsa uzaktan adam sanıyordum kendisini... o zamanlar telefon numarasından konuşmuştum direk. nasıl buldun numaramı dedi canım bela istedi dedim güldü görüşürüz sonra deyip kapadık sonra tekrar o aradı konuştuk çıktık çok güzel şeyler yaşadık ama ne olduysa bi anda değişti. mutlu olamamaya başladı ve en son onu iyi hatırlamak istememede engel oldu. beddua etmiyorum yolu açık olsun ama benden uzak olsun :D

2|0
    0|0
    • ya bu resimdeki senmisin kubat mı?sensen kubatın ikizisin...

• o kubatta çok benzeriz benim resimlerimi çok çaldılar ondan dolayı kendi resimimi

koymadım

Erkekler Ne Diyor 5

• tabii en mantıklısı ilk etapta o saydığın iletişim araçlarını kullanırdım.. kafasını soru işaretleri bırakacak şu meajı atardım :)

Ne ölmek nefessiz kalmaktır nede yaşamak nefes almaktır..

Yaşamak; sevilmeyi hak eden birine yaşamını harcamaktır...! bunu gönderirdim... tabi merak ederek sorar... ve onu etkileyici çıkışlarla tamamlardım...:)

0|0
    0|0
  • ee daha daha?

0|0
    0|0
  • fail

0|0
    0|0
  • evett..

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 5 verdim normal bir günde olsak olmazdı ya neyse

0|0
    0|0
  • yaratıcılığım adına planlarımı hayata geçirmedim

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|1
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bayansan hiçbirşey yapma.o hoşlanıyorsa kendi adım atar zaten.atmıyorsa boşvereceksin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...