En çok izlediğiniz film, dizi nedir?

.d Merhaba Ks üyecanları :)

Üniverste için hazırlık yapıyorum ve neredeyse hiç film dizi izleyemiyorum..Fakat çevremdeki kişiler baya bi takipçizi artık Tv hayatlarının çıkarılamaz bir parçası olmuş..

Peki merakıma cevap arıyorum tv en çok hangi diziyi veya normalde hangi filmi izlediniz izliyorsunuz? Konusu nedir?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• muhteşem yüzyıl,yalan dünya,uçurum,seksenler bazen kuzey güney.yalan dünya ve seksenler komik;gülmek için izliyorum.uçurum ilginç geliyor,gerçekten bazı durumlara farklı bir açısıyla bakıyorsun.muhteşem yüzyıl entrikalar dünyası ,şimdi ne olacak kimin kellesi gidecek bakalım diye :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Perşembe günü denk gelirse vadiyi,cuma günleri aksatmadan behzat.ç yi izlerim

Muhteşem yüzyılda sülümanı zampara yaptılar,bence kötü lanse ediliyor o yüzden izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Breking Bad izliyorum. Bir insanın yoldan çıkışının serüveni anlatılıyor. Senaryo bazan bilgelik kokuyor. Ayrıca oyuncular hakkını öyle veriyor ki, bir ortamda insanların hareketlerinden bağımlılıklarını anlayabilirim. Yazıkki kendini tekrar etmeye başladğından artık seyredemiyorum.

0|0
    0|0
  • işler güçler, supernatural,dexter, the walking dead

0|0
    0|0
  • sadece behzat ç. dizini takip ediyorum...zaten içlerinde farklı olan gerçekten bişeyler anlatmaya çalışan tek dizi bence...

0|0
    0|0
    • Ama çok küfürlü olduğunu duymuştum ki bir iki fragmandada öyle küfürden izleyebiliyor musunuz bari .d ?

• dizideki küfürler bence diziyi dizi yapan şey...inan dizi izlerken hiç rahatsız olmuyorsun çünkü edilen küfürler cuk oturuyor hepimizin öyle durumlarda kullandığımız anlık küfürler...ben normal hayatta heryerde küfür duyuyorum tartışma programlarında,mecliste,sokakta,okul önlerinde onlar daha rahatsız ediyor beni...sana tavsiyem kesinlikle bu diziyi izle izledikten sonra bağımlı olacaksın eminim:)

• Teşekürler ben izlemesem daha iyi hem diziyi dizi yapan o küfürler mi gerçekten çok şaşırdım bu arada düşüncem şöyle diziler örnek olmalıki insanlarımızda aynı davranışları kullansn.. yorum için teşekkürrlr .. :)

• sadece kuzey güney ama öyle bir geçer zaman ki deki mete karekterini sevdiğim için öyle bir geçer zaman kiyede bakıyorum ara sıra ve 3 idiots çok mütiş bir flim

0|0
    0|0
  • takip ettiğim tek dizi leyle ile mecnun, arada sırada işler güçler komedi türü yapımlar daha çok ilgimi çekiyor galiba

0|0
    0|0
  • the wire

0|0
    0|0
  • Kuzey Güney

Suskunlar

baskada izledigim dizi yok

0|0
    0|0
  • the parfum izle güzel film

1|0
    0|0
  • pek tv izlemiyom sadece yemek yerken o da deniz yıldızı dizisinı sadece bilgisayarda takılıyom

0|0
    0|0
  • Uçak kazası Raporu(National GEOGRAPHİC)

Muhteşem Yüzyıl (Star )

0|0
    0|0
  • suskunlar..

0|0
    0|0
  • karadayı çıktı kumanda elime yapıştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...