Protein tozu yerine ne kullanabilirim?

Spordan sonra protein tozu yerinee karbonhitrat ve protein alsam yerine geçer mi ? süt ve muz mesala

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu yerine protein besinleri kullanabilirsin.
    Hamsi (14.5 gr)
    Kuşkonmaz (2.9 gr)
    Muz (1.2 gr)
    Kepek Ekmeği (11 gr)
    Brokoli (4.2 gr)
    Havuç (0.6 gr)
    Mezgit (16.4 gr)
    Kuzu Eti (19.9 gr)
    Istakoz (26.41 gr)
    Tam Yağlı Süt (3.3 gr)
    Portakal (1.1 gr)
    Makarna (12.5 gr)
    Fıstık Ezmesi (24.9 gr)
    Bezelye (5.9 gr)
    Yulaf (11 gr)
    Patates (2.1 gr)
    Karides (17 gr)
    Esmer Pirinç (6.9 gr)
    Ispanak (2.8 gr)

İşini görecektir :)

0|0
    0|0
    • eywallah birader süt ve muz yiyiorum yarım saat 1 saat sonrada yemekkk

• Bu setleri birer kız daha yükselt mesela 12 11 10 ve 9 olarak her seferinde ağırlığı yükselt en son sette beşer kilo yükseltiyorsan 10 kilo yükselt :)

• Demin kez yazacağıma kız yazmışım özür dilerim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Tavuk göğsü, Yumurta (Beyazı), süt..

0|0
    0|0
    • Sorumu anlamadın :( . antremandan hemen sonra süt ve muz. 1 saat sonra yemek yiyiorum?

Erkekler Ne Diyor 11

• Geçmez tabi ki onla onun ne alakası var senin alman gereken miktarın kaçta kaçını süt karşılıyor sanıyorsun? Ya et ya protein tozu. Kilo başına hesap yapılır kaç gram alman gerekiyorsa o kadar alırsın

0|0
    0|0
  • Spordan hemen sonra benim bildiğim protein ihtiyacı giderilmelidir yani 1 saat sonra yediğin tavuk göğsünün pek bir etkisi olmayacaktır. Zamanında böyle öğrettiler bana. Ama bilmiyorum emin değilim tam olarak.

0|0
    0|0
    • spordan hemen sonra süt ve muz ? iyi fikir degilmi 1 saat sonrada yemek

• Kısaltman derken gardasım? anlamadım

• Yani mesela 1 saat sonra değilde yarım saat içinde veya 45 dakika içinde yiyebilirsin yemeği zararı olmaz faydası olur :) Çünkü kaslar antrenmandan sonra gelişme için proteine ihtiyaç duyarlar ve bunu ne kadar çabuk karşılarsak o kadar az kayıpla daha çok gelişim sağlarız öyle değil mi

• kardeş protein tozu bişey değil zaten almasanda olur tam öğününü yemeğini adam akıllı ye tamam protein tozunu zaten sporcuların çoğu uğraşmamak için alıyor 2 dakikaya hazırlayıp içiyor hemen protein alıyor 2 saat tavuk pilav uğraşmamak için bu spor beslenmesi hakkındada baya bir bilgim var zaten protein almak istiyosan paran yoksa yağsız lor peynirleri var al onlardan suyla karıştır iç emin ol ki o protein tozundan daha çok protein veriyo muz zaten karbonhidrat için yiyorlar

0|0
    0|0
  • kardes en iyisi ne biliyormusn lor peyniri tuzsus olan ve yağsız ben ondan kllanıyorım yumurtadan daha çok protein içeriyor ben alıyoruım karıştırıp içiyorum ama burnunu kapa derim tatsız bişey

0|0
    0|0
  • Antrenmandan sonra süt içme sütü vücut çabuk emer çünkü sıvıya ihtiyacın var Eve gidince Beyaz et kırmızı et Baklagiller Brokili Olsun bunlar protein deposu

0|0
    0|0
  • özel çikolataları var, pahalı ama koymazsa sana alırsın :D

0|0
    0|0
  • Ben hindi gögusune sardim bu aralar antramandan 30 dk sonra yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • lor shake yapabilirsin bende bunu kullanıyorum 250 gr lor peyniri yagsız tuzsuz su ve nescafe 2si 1arada mikserde çek sonra iç lor peyniri wheydir

0|0
    0|0
  • Haşlanmış yumurtaa

0|0
    0|0
    • spordan önce O GardaaaaaaaaaaaaŞ.

• Allah yanlış okumuşum :D

Spordan sonra şöyle portakal suyu limonata falan gibi doğal elde sıkma 1 bardak enerji gibi içecek olabilir birde calorisi az bir çikolata ne bileyim ya da salata türü birşeyler

• Neden Protein tozu içmiyorsun kardeşim direk maddiyat açısından mi?

0|0
    0|0
  • b*k

0|0
    0|0
Yükleniyor...