Ayrılmayı düşünüyorum ama kafam çok karışık, ne yapmalıyım?

Bi sevgilim var evlenmeyi düşünüyorduk ama şuan onu çok sevdiğim halde kararsız kaldım. Bİ firmadan ürün sipariş etti o firmadan biriyle arkadaş olmuş ürün hakkında bilgi alırken ve bu bi erkek. sonra çocuğun farklı düşüncede olduğunu mu gördü bilmiyorum konuşmak istememiş. neyse geçende benden face adresi almamı istedi aldım. girince bi erkeği eklemiş aynı firmadan ben şok oldum bana yalan söyleyerek atlattı inanmış gibi yaptım. bir gün sonra onun arkadaşı olduğunu 15 gündür konuştuklarını benden saklamak istemediğini söyledi. Ailesi çok sıkıyor evden çıkarmıyor sorunlarını paylaşabileceği bi arkadaşı yok. özgür olsaydı bunu yapmayacağını evlenince erkek arkadşı olmayacanı söyledi. onaylamadımı söyleyince yinede konuşacağını beni çok sevdiğini her ikimizinde karşı cinsden arkadaşının olmasının normal olduğundan bahsetti. sana söylemeyip saman altından su yürütsem daha mı iyiydi dedi. ben AYRILMAYI düşünüyorum ama kafam çok karışık nolur yardımcı olun arkadaşlar sizce ne yapmalıyım

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tek cevabı var bu karışıklığın kardeşim bu kızdan hemen ayrıl, yaptığı yanlış üstüne yanlış, o senin sevgini haketmiyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir nokta da söylediği doğru ikinizin de arkadaşı olabilir ama ilk başta senden gizlemeye çalışmış sonra inanmama ihtimaline karşı açıklamayı uygun bulmuş bu da çok önemli değil ama .. bahsettiğin gibi ailesi sıkı olan biri bir firmadan tanıştığı biriyle böyle kolay arkadaşlık kuramaz ikincisi o kişi niyetini belli ettiyse kabul etmeyip te sonra arkadaşlığını sürdürmesi mantıklı gelmedi bana... çok seviyorsan kesin tavrını koy bu ite şüphe duyduğunu ve aranız da problem olacağını belirt ( bana sanki sevgilin heyacan arıyormuş gibi geldi)

0|1
    0|0
  • Aynı cinsten bile olsak ben bile anlamadım ne yapmak istediğini.. Ya benim arkadaş çevrem çok geniş olduğu için anlamadım yadaa gerçekten insanlar anlaşılması zor varlıklar..Tek söyliceğim söz sana kolay gelsin :) Umarım bu iyi niyetine karşı mutlu olursun..

0|0
    0|0
  • bişey gizlememiş.. arkadaş işte senin de arkadaşların olabilir.. insan bazen karşı cins bi arkadaş ihtiyacı hissedebilir.. sen sevgilisin arkadaş farklıdır.. bence bitmesi gereken bişey yok.

0|0
    0|0
  • ikinizinde arkadaşları olabılır sıkma bence kızı. sana herseyı söylemiş gizlememiş .

0|0
    0|0
    • ama yüzünü bile görmediği hiç tanımadığı biri bu arkadaşlık çok tuhaf geliyor bana

• yokluğunu başkasıyla doldurmuş işte ama ayrılmak için büyük bi sebeb değil :/

• soru sordun düşüncemi söyledım.

Erkekler Ne Diyor 1

• şahsen ben tekmeyi vururdum bro, evlenmeyi düşünürken yaptığı şeye bak hoşuna gidiyor demek muhabbeti yarn bir gün evden iş dolayısıyla uzak kalman gerekse töbe töbe

0|0
    0|0
Yükleniyor...