Erkeğin kazancının önemi nedir?

Sizce günlük 20.000 tl kazanan erkek size çekici gelir mi ? , karakteri kibirli ve havalı olmayan ve tipide düzgün olan bir erkek . Şu anda ben kazanmıyorum bu parayı yakın bi zamanda başlıyacağız kazanmaya.Yani benim yanıma yaklaşanlar acaba maskeyle mi dolaşır bunuda tam bilmiyorum .

Güncellemeler:
Yanlış anlamyanın ama bana inanmıyan insanlar her sabah çalar saatle işlerine gittiği için diğer insanlar ne işle uğraşıyor diye pek bilemez o yüzden iyi anlıyorum sizi :) , bana inanıp inanmamanızda benim umrumda bile değil , şu anda öylesine vakit harcıyorum ben sağda solda olayım o yani

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• yahu daha bugun sordum. gelecekle alakalı ıyı bır planı olan var mı iş konusunda dıye..kardes bız 20 000 degıl gunde 300 lırayada razıyız :) plan ne nasıl kazanacaksın..rumuzunda zafer demek oluyo sende bıseyler var gıbı anlat bakalım

0|0
    0|0
    • Restaurant -bar işetliceğiz oradan gelicek , işsizmisin

• hayırlısı olsun ancak o iş benım tarzıma uygun degıl. sana basarılar dılerım

• Sağolasın kardeş

Kızlar Ne Diyor 5

• gelmez gozu dısardadır gunde 20.000 kazanısa ayrıca bu paranın suyu nerden gelıo dıyede guven olmas pek

0|0
    0|0
    • Restaurant- bar işleticeğiz oradan gelicek

• :) sende hep bnı buluon he

• Mart ayında açılcak yer beklerim arkadaşım İstanbul - bakırköy e ; )

• Genelleme yapmıyım ama para insanı bozuyo sanırım.

0|0
    0|0
  • %99u maskeyle gezcek onu bil

0|0
    0|0
  • tedbirli ol,ister istemez bazı insanlar böyle yaklaşır sana;kendimden bile emin olmam bu konuda:(

0|0
    0|0
    • O zaman hiç sevmeyelim arkadaş :(

• öyle insanlar var tabi-öyle birini istiyorsan hayatında zoru görmüş biri olsun;bu tür biri simit ve çaya kanaat eder parası varken:)

umarım aradığın kişiyi bulursun:))

• Sağol inş .

• Ne iş brocum?

0|0
    0|0
    • Restauran -bar işletmeceiliği,

• ya git kesin karanlık işler yapıcaksın :((

• Hemen öyle mi oluyor , benim kazandığım para bizim işe göre en az ciro olucak ve ortağıma kalan parada aynı şekilde

Erkekler Ne Diyor 8

• işte budur yaa zengin adamın hali bambaşka. bekleee benii az kaldı aranıza katılacam aidatı denkleştirmeye uğraşıyom:) ben de girecem bu zenginler kulübüne. çok güzel bişey dimi be zenginlik :)

0|0
    0|0
    • Eğer paranın satın alma gücüyle her işe kalkışmazsan güzel birşey , hazırada dağ dayanmaz değerlendirecen sürekli elindeki parayı

• Yakında Günde 20 Bin TL kazanacak kadar zekan var ama bu soruya cevap bulmak için kendiliğinden zekan yok mu ? Komik.

1|0
    0|0
  • günde 20 bin kazanmaya başlarsan çekici olacaksın, burda yazanların da bi önemi kalmayacak. yanına yaklaşanların asıl niyetlerini de yaşayarak anlarsın

0|0
    0|0
  • günlük yirmi bin lira mı?

uyan mamoş

1|1
    0|0
    • Uyandım zaten :) , niye bu kadar imkansız geliyor size onu anlamadım

• Sağlam arkadaş dostların var ise eğer hayatındaki kadını dışardan onların değerlendirmesi iste.Güveniyorsan onlara sana yol gösterir onlar merak etme

0|0
    0|0
    • DOstumla yapıcam o işleri yani benim yanımda olan insanalr benim en yakın dostlarım olacak diğerlerini bilmiyorum işte

• etrafında güvendiğin birkaç adam ve yeri geldiğinde kadın var ise onlar sana en uygun aklı verirler.Ailen ile tanıştır mesela aile de bir fikir beyan eder sana

• Evet aileyi geçtimde dediğin gibi olur

• Günlük 20 binin var yada olacak sen ks ye yazıyosun he ?

0|0
    0|0
  • çocuklar duymasında adamı hasta etme hüsnüüüü aklıma geldi :)))))))

0|0
    0|0
  • günlük 20 lira kazanırsan şükret

0|0
    0|0
Yükleniyor...