Neden iftira atarlar?

Arkadaşlar bu soruyu yakınımdaki biri için soruyorum...

Arkadaşımın durumuna ben çaresiz kaldım ne diyeceğimi bilmiyorum bi kaç kendini bilmezin onun arkasından attığı acı iftiralar namusuna kadar geldi kızın sevgilisinin ona sölediği laflarında haddi var hesabı yok anlamıyorum bu erkeklerin ağzını kapatmanın bir yolu yokmu ben bile artık dayanamıyorum kızın halini gördükçe gidip karşıma alıp bu iftiraları atanlarla konuşmam yanlış olurmu sizce?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin içinde ,hayat kadınına ''..rospu'' diye çıkışıp, ahlak bekçiliği yapıp, gece vakti aynı kadının koynuna giren, ayağını öpen adamdır bu ülkenin ahlak anlayışı..

Kendine karşı, hadi aşkı-sevgili falan geçtim; cinsel istek dahi duymayan normal, düzgün, mutlu mesut kadına, sırf ''vermedi'' diye bok atan, uzanamadığı şeyi aşağılayan adamlar söz konusu bu gerizekalı ülkede..

Gerçekten ''..rospu'' olan kadının seninle işi olmaz zaten.

Lan it, önce bi tipine, poğaça suratına, yaba gibi ellerine, yamuk burnuna, iki kelimeyi bir araya getiremeyen diline, kadayıftan hallice olmuş koltuk altı kıllarına, isviçre kaşarı gibi kokan tenine, düşük omuzlarına bak.. Bak bak, cidden bak.

Bak bakayım, sen kadın olsan kendine verir miydin? Hadi, onu geç, değer verip iki kelime eder miydin?

Aziz Nesin haklıydı diyorum, yüzde verirken. İnanmıyorsunuz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu tip olaylarda gidersen karşılarına aynılarını sana da yaparlar yanlız şöyle bişey var arkadaşının sevgilisi gidip bu lafları söyleyenlere neden hesap sormuyorda arkadaşına gelip kükrüyor o kadar mı erkek ayıp ya... seviyorsa gerçekten böyle yapmaması lazım arkadaşına da söyle üzülmesin kedi uzanamadığı ciğere mındar der

1|0
    0|0
    • erkek arkadaşı sözde susturmuş ama gelip sölediği laflardan ben bile utanıyorum :S

• teşekkürrler yorumunuz için..

• ben teşekkür ederim

• kolay bisey degil

ama o tür insanllara laf yetistiremezsin.. o tür insanlara insan demeye bin sahit lazim

bu tür hayvanlari döve döve yola getirmek lazim gercekten en sinir oldugum sey..

daima insanlar hakkinda konusurlar kendi ailelerine bakmazlar..

kiz arkadasina söyle takmasin dinlemesin kullaklarini kapatsin zor´da olsa umursamasin.. kendisi bilir zaten nasil oldugunu onlara bisey ispatlamak zorunda degil

sende bence karisma o tür hayvanlarla muhatap olma..

1|0
    0|0
    • bu sene sınav senemiz arkadaşımın tam 2 aydır morali çok kötü bozuk konsantre olamıyor ve bende artık dayanamıyorum sevgiliside dün terketmiş sen git başka erkeklerin altına yat diyerek

• insanlar daima ön yargili olur insanlara

senin kiz arkadasindan daha iyi kimse dogruyu bilemez..

ona bunu anlatmaya calis..

hayvanlari takmasin

• erkeklerin çoğunda var bu. adamın bütün gün yaptığı pc karşısında +18 videolar izleyip dalgayla oynamaktır ama hep sallar durur şu kızla yattım şu kızla kalktım o baba ya muamelesi çok iyiydi. ama gel gelelim bilgisayarında adult siteleri sık kullanılanlardadır. bu tip arkadaşlarımda var. ayıptır. biriyle bir şey yaşamışsan o ikinizin arasındadır. olanları ifşa edince erkekliğin mi artıyor. zor bir durum allah yardım etsin kardeş. elalemin ağzı torba değil ki büzesin.

1|0
    0|0
    • çok zor bi durum gerçekten 2 aydır birlikteyiz 3 senelik arkadaşım gözümün önünde ne halde olduğunu çok iyi bilirim...

• Sen iftira atanlarla konuştuktan sonra, senin arkadandan konuşup iftira atmasınlar ? Ona kolayca iftira atanlar, sanada atarlar yani..

1|0
    0|0
  • sanada iftira bulaştırırlar bende anlayabilmiş değilim neden böle yapıyolar iftiracı mahluklarla işim olmaz sizde uzak durun

1|0
    0|0
  • efendi ahlakli kiz belli olur istedikleri atsin bosunadir zaten bilen bilir

2|0
    0|0
  • Arkadaşına karşı bu saldırganlığın nedeni ne? Terkedilmeyi kabullenememek mi kıskançlık mı kızın onlara yüz vermemesi mi? Sevgisizlikten oluyor hepsi. Onlarla konuşsan bile bir şey değişmeyecek. İftiralar hiç önemli değil, arkadaşın gerçekte neyse odur zaten

0|0
    0|0
  • allah hepimizi kuru iftiradan korusun..en çok korktuğum şey iftira.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelde umursamamak gerekir diye düşünüyorum , ama aşırıya kaçan olursa resmi olarak şikeyet etmekten geri kalmam , gidip ağzını burnunu kırıp haklıyken haksız duruma düşmek istemem ...

1|0
    0|0
  • 'O...ya o... demişsin bağırmış çıkmış dürüste o... demişsin gülmüş geçmiş.' sözünü hayatınızın bir yerinde tutun derim.Yalnızca suçlu olan ve bir şeyleri gizlemeye,inkar etmeye çalışan kimseler bu durumlara takılıp üzerine düşer.Eğer arkadaşın tamamen dürüst ve temizse zaten bunu o ve yakınındaki bütün arkadaşları biliyordur,o haddini bilmezlere laf düşmez derim ben.

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını bende bilmiyorum...hem ahlak bekçisi kesilip hem iftira atılır sonra kendilerinin yaptıkları şeyi sanki onlara yapılmışcasına pazarlarlar...iyi taktik,tam kurnazca bir düşünce.ilgi ve alakayı kendi üzerinden kaldırıp suç attığı kişilere kaydırmak adına...iftira atan attım demez ki demiyor ki...hatta dünyanın 1.numaraları meleği görür kendini..hiç muhatap olmamak lazım..Allah katında günahı çok büyük..Allah öylelerinden uzak etsin,bulaştırmasın..

1|0
    0|0
Yükleniyor...