Günlük hayatınızda nelerle uğraşıyorsunuz?

yalnızlıktan bunaldım artık. sevgilim şehir dışında ve çalışıyor pek vakit geçiremiyoruz. bende okuyorum ama bütün gün yok okulum. yani baya bir boş vaktim var. Arkadaş ortamım yok asosyalim evet sonunda kabul ediyorum. ailemde çalışıyor akşamları görebiliyorum anlıcağınız bütün gün evde yalnızım. Neler yapabilirim bilmiyorum lütfen fikriniz varsa paylaşın.

evcil hayvan edinmeyi düşündüm ama onun sorumluluğuyla başa çıkamam. çalışmayıda düşündüm ama ailem cafelerde orda burda part time çalışmama izin vermiyor..

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• ~ Benim vaktim çabuk geçiyor, hiç sıkılmıyorum. Çünkü uğraşabileceğim bir çok şey var. Ofise gidiyorum, orada muhabbet falan. Oradan sıkılınca birkaç arkadaşımı alıyorum, depoyu fulleyip şehir turu yapıyoruz. Kafa nereye biz oraya yani. Alışverişe çıkıyorum bazen. Sonra müşterilerle ilgileniyorum. Geçiyor zaman...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• spor

internet

kitap

sinema

fotoğraf

sohbet

0|0
    0|0
  • Uyu

Soyun

Giyin

Kahvaltı et

İşe gel

İş Yap

Yemek ye

İş Yap

İşten Çık

Geyik yap

Eve git

Soyun

Giyin

Tv izle

Uyu

0|0
    0|0
  • evcil hayvan olarak sana muhabbet kuşunu önaririm ben çok iyi yetişirdim konuşuyor ve omzumdan hiç inmiyor hele birde yıkanıyorsa , alırım sandalyeyi seyrederim bitene kadar, huzur veriyor insana

0|0
    0|0
  • hımm dans kurslarına felan yazılabilirsin:) partneriniz var mı?

0|0
    0|0
  • çalışıyorum iş iş iş

0|0
    0|0
  • bana takil

0|0
    0|0
  • yemek işine gir,yemek yapmayı pasta börek yapmayı öğren ilerde lazım olur;)

0|0
    0|0
  • Beraber takılabilirik capon kız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kitap okuyabilirsin, film izleyebilirsin, mutfağa girip tatlı kurabiye falan yapabilirsin.

1|1
    0|0
  • Bu durum yeni olduysa kendine bu haylazlik zamanını izin versen... Gün gelir yoğunluk içinde bos zamanım olsa dersin. Hemencik asosyalim deniliyor burda.

0|0
    0|0
  • ev isi :))) inan annen cok mutlu olcak :)))

0|0
    0|0
  • çalışıyorum sadece ve sadece

0|1
    0|0
  • kendimle uğraşıyorum

0|0
    0|0
  • benim de 12 den sonram boş 6 12 arası okulum..

12 den sonra uyurum bir kaç saat, kitabımı okurum illaki .. ayrıca ingilizce öğreniyorum bilgisayar başında..

derslerimle ilgileniyorum..

burada takılıyorum.müzik .. biraz ev işi..

gün çoook çabuk geçiyor bence :)))

0|0
    0|0
    • bende kitap film diziyle günümü geçiriyorumda fiziksel bişeyler yapmayınca sanki günüm boşa geçmiş gibi hissediyorum :)

Yükleniyor...