95 dogumluyum. Boyum 163 civari nasil uzayabilirim? Her gun 1 saat yuzsem 1-2 yilda 170 olur muyum?

95 dogumluyum. Boyum 163 civari nasil uzayabilirim? Her gun 1 saat yuzsem 1-2 yilda 170 olur muyum?

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 15

• boy genetiktir ve en fazla 5-10 cm oynar ama sen 18ini de geçmişsin yani gelişme şansın yok daha 165 belki olursun en fazla.

0|0
    0|0
    • hayırlısı bakalım ben zaten karı kız için falan istemiyorum kariyerde sıkıntı oluyor

• yok hostluk istiyorum boydan sıkıntı

• hm anladım kolay gelsin kardeşim iyi geceler

• sanmam 1-66 da filan tıkanırsın

0|0
    0|0
  • o nasil boy la oyle. benim kardesim o boyda ben 1 80. senin boy daha uzamanz kardesim. spor yapsam bile uzamaz. 163 diyon bence yalan soyluyon hic o bouda erkek gormedim

0|0
    0|0
    • saçmalama istersen 1 metre insanlar var

• yaw messi 165 di swn nasil 163 oluyon be kardesim. haberde duydum adam ameliyatla bacagina ve kollarina bisey takiyo boyun 15 santim uzatiyo 1 sene icinde

• sıkıntılı bir durum :D bak alanzinho ile aynı boydayım :D

• Bu saatten sonra çok şey olmaz

0|0
    0|0
  • Yüzmeyle boy uzasa 165 lik arkadaşım var 10 senedir yazları günde 2-3 saat yüzer o uzardı

0|0
    0|0
    • ben yazlardan bahsetmiyorum 12 ay diyorum

• Uzamaz uzamaz biz kuma filanda giriyoz ki buranın kumu kemik için iyi geliyo

• bakalım hayırlısı

• basketboll takıl bence

0|0
    0|0
  • Ben 97 doğumluyum 1.84 üm yüzme filan hiç uğraşmadım yaptığım sporlar futbol boks vücut geliştirme sanada bunlardan birini öneririm.

0|0
    0|0
    • dostum genetik biraz babam 1.71 annem 1.50 falan ama ben hormon eksikliği hastalığına yakalandım 3. sınıfta tedavi görmeye başladım 9. sınıfın sonuna kadar tedavi gördüm yoksa boyum 1.40 falandı şu an gene allaha şükür 1.63 falan tek umudum 1.70 olursa iş açısından da problem olmayacak

• Basket felan oyna belki faydasi olur.

0|0
    0|0
  • O sakal varken 7santimi unut

0|0
    0|0
  • Basket oyna bro

0|0
    0|0
  • Git epifizlerine baktır açıksa uzarsın

0|0
    0|0
    • o nedir affınıza sıgınıyorum

• Dizlerde uzamayı sağlayan kemik açıklığı bunlar kapanmışsa uzamazsın sütle yüzmeyle basketle filan ama kapanmamışsa uzarsın

• anladım teşekkür ederim

• 18 den sonra duruyo boy ancak ameliyatla uzarsin kardesim

0|0
    0|0
    • o çok sıkıntılı bir süreç sakat kalma ihtimalin var ayrıca ameliyattan sonra 1 yıl yürüyemiyorsun çok büyük problem o yüzden gerek yok

• Bundan sonra uzamazsin kardesim bu boyla mutlu olmaya calis uzamaya degil

0|0
    0|0
    • amca valla çok alıştım zatende kariyerde çok sıkıntı oluyor

• bir kere amca sifati olmamis kardes 22 yasindayim ayrica senin iyiligin icin soyluyorum uzulme diye (dost aci soyler)

• teşekkürler abi:D

• 95 doğumluym bended 1.78 benim geç kalmıssn biraz sen hacı sürekli yürüyüş yap koş

0|0
    0|0
  • bacaklarını kollarını bağlayıp çekseler 1.65 olur en fazla. ^*^

0|0
    0|0
Yükleniyor...