Herkes soru başına gelebilir mi?

bazı spor dallarında hem kadın hem erkek branşları var (voleybol, basketbol, tenis,hentbol vs..) siz izlerken hangisinden daha keyif alıyorsunuz? branşa göre değişirmi bu yoksa mücadele bakımından mı değerlendiyorsunuz?

ben mesela basketbolda erkeklerin mucadelesinden daha çok keyif alıyorum ama voleybolda bayanların mucadelesi daha güzel oluyor ralliler uzun oluyor mesela daha çok mucadele oluyor

sizin fikirleriniz nedir?

1|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• buz pateni ve jimnastik karşılaşmaları seyremekden keyif alıyorum

0|0
    0|0
  • Tv de izlemiştim. Şalvarlı bayan futbol takımı. :) oldukça eğlenceli gözüküyordu. Mücadele konusunda da erkeklerden hiç de geri değillerdi. Liğe çıksalar usanmadan izleyebilirim :)

0|0
    0|0
    • hahaha kuralım bir takım biz olmazmı? geçenlerde sorusuda çıkmıştı zaten forvet sensin

• Teşekkür ederim efenim. Çok incesiniz:)

• o sizin inceliğiniz.)

• ben izlemegi sevmem oynamagı severim :)

0|0
    0|0
  • HEntbolcular kadın olsun :D

0|0
    0|0
  • tenis oynuyorum tenis maçlarını izlemekten hoşlanırım servis kaçırdıklarında mutlu olurum :)

0|0
    0|0
  • aynen kız basketini ben de izleyemem hiç

0|0
    0|0
  • mücadele bakımından değerlendirdiğim için cinsiyete bakmam

0|0
    0|0
    • voleybol erkeklerde mesela ralli olmuyor sert vuruşlar olduğu için hemen sonuçlanıyor sayı ama kadınlarda daha uzun oluyor ralliler bu fark etmezmi izlerken ?

• ikisinin keyfi farklı

Erkekler Ne Diyor 5

• Cinsiyeti beni ilgilendirmez. Futbol, halter ve rally izlerim. Ancak dediğin gibi voleybol genelde kadınlara yakışsada bana keyifli gelmiyor.

0|0
    0|0
    • rally pek izlemiyorum be ya hanımlarda yarışıyormu orda?

• Ben açıklamamı yapayım dedim. Şimdi bir hırt çıkmasın.

• bayan voleybol. kuğu gibiler maşallar :)

0|0
    0|0
  • boks tutkunuyum

0|0
    0|0
  • Formula 1,basketbol ve futbol tutkunuydum bir zamanlar şimdi hiçbirinden keyif almıyorum...

0|0
    0|0
  • erkek basketbolu çok severek ve keyif alarak izlerim

0|0
    0|0
    • aynen en sevdiğim spordur benimde ama kadınları izlerken okadar keyif almıyorum fenerbahçe galatasaray maçları dışında

Yükleniyor...