Karşınızdaki insan size ne sorarsa ona kızarsınız?

karsınızdaki insan size ne sorarsa ona kızarsınız..bu sevgiliniz olabilir arkadasınız olabilir anne babnız olabilir kardesiniz olabilir...

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaşın kaç senin? Cidden soruyorum

0|1
    0|0
    • 91 liyim noldu küçük gösteriyom onu mu diyecen..ben bu soruya kızmam mesela:)

• Hmm peki madem.

• tamam anladım:)

Kızlar Ne Diyor 9

• haddini aşacak, küstahça bir soru ne olduğu önemli değil sorunun içeriğinin, tavır, tarz önemli.

0|1
    0|0
  • niye soru kelimesinin başladığı her soru cümlesi beni sinirlendirir

0|1
    0|0
    • cok enteresan bilemiyorum belki de cevap vermek seni sıkıyordur..yada gizemlisindir

• Sorulara kizmam merak etmis sorabilir ama cevaplamak bana kalir..istemedigim bi soruyu cevaplamam..ozelim ozeldir..israr ederse ozaman kizarim

1|1
    0|0
  • çok sabırlıyımdır,şimdiye kadar sorulan soruların hiçbirine kızmadım :) sadece istediğimi cevaplarım istemediğimi takmam.

0|1
    0|0
  • cok sabirli bir insana donustum. hicbir seye kizmiyorum gibi. ya da millet urkup salak sacma soru sormuyor. dogal olarak aklima da gelmiyor.

0|1
    0|0
  • ne kadar çok konuşuysun sen sus biraz ne die sölernirse kızarımmm :)

0|1
    0|0
    • demekki cok konusuyosun hakediyosun bu lafı alla alla:)az konus sende

• sıkıosa desinler bana öyle demek yürek isterr :))

• ben derim nolcak ki:))

• "Sen mi geldin?", "Ne dinliyorsun?", "Ne yapiyorsun?"..

0|0
    0|0
    • sen mi geldin i anladımda..ne dinliyorsun ve ne yapıyorsun sorularında ne varki yaa...

• Ben rahatsiz oluyorum, mesela bir ise tam kosantreyken, gelip "Ne yapiyorsun?"diye dalarlar acayip sinirleniyorum. Ve ben müzik dinlerken gelip kulagimdan kulakligi çekip "Ne dinliyorsun?"dediklerinde de kiziyorum..

• hımm anladım..napıyorsuna degil de ne dinliyorsun sorusuna bende kızabilirim..

• Bakiremisin?

0|1
    0|0
  • soran:ustunde neler var?

ben: t-shirt pantolon :/

soran: kilodun ne renk?

ben: ananibnfkrbndkdhduryyonpvhdgyrtmabdhdgeumpbjsbageyfnbldrgkrg!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne sorduğundan bağımsız üstüste 2-3kere sorarsa kızarım

0|1
    0|0
  • Özel şeyler sorarsa kızarım. Boş konuşan ve gereksiz şeyler söyleyen insanları sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • doğru diyon kardesim bende sevmiyorum..ama senin için özel olan kişi bile mi sorsa kızarsin

• Ancak evleneceğim kişi sorarsa anlatırım da zaten o sormadan ben her şeyi anlatırım. Onun dışında en yakın arkadaşım dahi sorsa kızarım.

• evet anlıyorum..

• sevdiğim fotoğrafını isterse tepelerim :))

0|1
    0|0
  • bakiremsin derse babasına dalarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...