Hoşlandığınız kız size kırıldığını söylese ne yapardınız?

Hoşlandığınız kız size bazı davranışlarınızdan dolayı kırıldığını,kendisine karşı bu davranışlarınızı sevmediğini ve üstelik sizin onu böyle yaparak küçümsediğinizi düşündüğünü size açıkça söylüyor.Bu durum karşısında ne yapardınız?hoşlandığınız kız dedim ama normal bir kız arkadaşınız da böyle söylese durum farklı mı olurdu?arkadaş ve hoşlandığınız kıza karşı tutumlarınız farklı mı olurdu?yorumlarr?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlandığım kizda farkli olurdu tabii ama uzur dilerdim

deger veriyorsam ona kalbini kazanirdim yine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eğer beni yanlış anladığını düşünüyorsam hangi hareketi hangi şekilde yaptığımı açıklar kendi kişiliğimden bahsederdim ona. benim ondan hoşlanmam kendimi değiştirmem gerektiği anlamına gelmediğini anlatırdım. beni böyle kabul etmesini söyler yanlış anlaşılmaları düzeltirdim. ama gerçekten yanlış anlıyorsa. hata bendeyse yapacak bişi yok gönlünü almaktan başka

0|0
    0|0
  • git kuaföre saç kırıklarını aldır derim önce!

0|0
    0|0
  • Öncelikle üzülürüm. Kötü bir niyetle yapmadığımı ona söyler, özür diler ve ona karşı bir daha asla o davranışları yapmam. Sonradan gelip derse ki, "ya tekrar eskisi gibi ol" yine de yapmam. Kalbimi kıran böyle şeylerde çok inatçıyımdır.

Sevgilim veya kız arkadaşım fark etmez. Fakat sevgilimse belki daha yakın, arkadaşımsa biraz daha mesafeli davranırım.

0|0
    0|0
  • bir özür sonra affetmesi için komiklikler belki biraz işe yarar olmadı beklemediği anda bir jest hadi gel tiyatroya iki biletim var yaptıklarıma özür olarak kabul et lütfen :)

0|0
    0|0
    • Şimdilik ses seda yok!ama bu benden kaynaklanıyor sanırsam.çok kırıldım çünkü.açıklamasını yaptı kendince.ben seni küçümsemiyorum o da nerden çıktı dedi.bi daha yapmam tamam dedi ama ben konuşmuyorum seslenmiyorum ona.içimden gelmiyor.sevseydi gönlümü alırdı belki de ben çok sertim tepkimden çekiniyordur.olay daha yeni zaten 10 gün oldu:(

• Tşk ederim.cevapların için.insan kırılınca herşeyi en kötüsüyle düşünüyor haliyle.zaman herşeyi gösterecektir mutlaka!

• Rica ederim. Hadi hayırlısı :)

• hayırlısı olsun derim :)

0|0
    0|0
  • Hiç bişey.

0|0
    0|0
  • dudaklarina yapisirim

0|0
    0|0
  • üzülürdüm ve davranışlarıma daha dikkat etmeye başlardım

0|0