Eski halime döner miyim?

gençler ben 2 sen önce sporla uğraşyodum vücudum iyiydi protein falnda kullandım ama şuan göğüsler sarktı baya göğüsleri sertleştirmek için ne yapmalıyım tekrar eski haline dönermii şişmanlamak için protini abartmıştım zamanında:S

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• protein olduguna emin misin ? ben fitness hocasiyim ve protein gögusleri oyle yapmaz

0|0
    0|0
    • valla büyük ihtimal ondan saldı bide bide rasgele içiyodum bazen aldığım proteini yakmıyodum . sertleşirmek için ne yapmam lazım 2 senedir spor fazla yapmıyorum derslerden falan vakit bulamıyom ama başlamayı düşünüyom

• gynecomastie

• yok canım okdarda değilll genede bi spor hocasına sorarım ben öyle şişme yok

Kızlar Ne Diyor 2

• spor yapmaya başla ve proteine vs abanma o zaman toparlanır

0|0
    0|0
  • Badye git agırlık calış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• protein aldıysan sporla toplarsın ama kratein aldıysan vücut yapmak için o zaman zor o yağların tekrar yanması kasa dönüşmesi uğraştırır seni

0|0
    0|0
    • yok sadece protei aldım toparlamam lazım çünkü kötü görünüyo ağırmı çalışmam gerekiyo bunun için göğüsler yumuşadı çünkü

• yok be kardeşim günlük olarak çalış ve periyotlarla çalıs mesela en basit örnek veriyorum ilk bir hafta 50 mekik çek sonra artır 2 seri halinde 50 50 çek yani önce yağları ısıt sonra artırarak yak benim sana tavsiyem göğüsde yağlanma varsa modern yöntemlerin yanında periyotlarla şınav mekik çalıs yeter

• alt yapı varsa bir kaç ayda tekrar toparlıyor vücut kendini bende 1 senedir bırakmıştım 1 aydır çalışıyor ilk başladığımda 3 ayda kat ettiğim yolu şimdi 1 ayda kat ettim

0|0
    0|0
    • alt yapı varda fazla değil 2 senedir fazla çalışmıyom lisedeyken iyiydi vucutt toparlamıştı baya sonradan bıraktım

Yükleniyor...