Deja vu olayını yaşayanlar var mı?

Deja vu olayını yaşayanlar var mı? ben bazen yaşarım. garip oluyo ...

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• lisedeyken geleceği görüyorum diye okulun pdrcisine gitmiştim, o derece :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bana 2 ayda bir mutlaka oluyor. Başka bir boyut o. Ve gercekten oyle bır boyutun sureklılıgınden emınım

0|0
    0|0
  • uyuştrucu kullnıyo musn

0|1
    2|1
    • ne alakası var uyusturucuyla. kullanmam kesinlikle

• hayır kullanmıyorum kullanmadım kullanmam kullanmayacagım :D

• yaw kullan mı dedik alla alla :D:D

• oluyor

0|0
    0|0
  • evet oluryor arada sırada hatta bazen son durak filmindeki gibi secildim heralde bu gördüklerimin devamıda gelicek die düsünüorm :D :D

0|0
    0|0
  • durmadan oluyor

0|0
    0|0
  • "Bu soruyu başkası da sormuştu adım gibi eminim" demekte bir dejavu mudur acaba onu düşündüm şimdi yoksa düşünceden çok daha fazlası mıdır dejavu

0|0
    0|0
  • iş stresi yaşarken üst üste uykusuz kalınca olabiliyor. bazen endişe verip rahatsız ederken bazen aşırı zevkli olabiliyor.

0|0
    0|0
  • şuan yaşıyor gibiyim, sanki bu soruya daha önce de cevap vermiş gibi hissediyorum kendimi...

0|0
    0|0
  • ailece yaşıyoruz :)

0|0
    0|0
  • 1 kere oldu

0|0
    0|0
  • Bende arada bir yaşıyorum hatta bazen öyle sıklıkla oluyor ki kendi kendime şaşırıyorum bile.

0|0
    0|0
    • hatta aynı anı yaşadıgım için kafam karısıyo bazen.

• Her insana olmuyor bence. Hayatında hiç böyle bir şey yaşamamış çok insan var. Bir de hani şu 6.his muhabbeti var ya o bende hat safhada bazen durup dururken öyle şeyler hissediyorum ki pat diyor o şey o gün içerisinde oluyor:S Bu da ayrı bir şey.

• hmm o zman biz garip insanlarız :P :d

• oluyor öyle garip garip şeyler bazen

0|0
    0|0
  • var olmaz mı, bazen bir kızı sevmeye yelteniyorum sonra buda diğerleri gibi geliyor öyle hissediyorum ve soğuyorum. hislerim sürekli deja vu gerçekleştiriyor bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bazen gördüğüm rüyaları birebir yaşıyorum o zaman dejavu hissi oluyor. Onun dışında normalde yaşamadım öyle birşey.

0|0
    0|0
  • çok oluyo

0|0
    1|1
  • yaşıyorum bazen tuhaf bi durum

0|0
    0|0
  • çook.

0|0
    0|0
  • Genelde ruyamda hic gitmediim biyerlerdr gezerim ve oraa gittiimde ruyamda gorduumu hatirlarim.

0|0
    0|0
  • Arada olur bende de evet

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...