Istemedigi biriyle evlenmek mi daha zordur yoksa sevdiginin baskasiyla evlenmesi mi?

Belki sonuç olarak ikisi de evlenecek

Ama ayrı duygularla düşündüğümüzde...

Mesela senin bi sevdiğin var ama başka biriyle evlenmek zorundasın ve ömrünce sevmediğin bi insanla yaşamak zorundasın.

Yada sevdiğinin başkasıyla evlendogine şahit oluyosun başkasınjn olduğuna şahit oluyosun... Başkasının olduğuna...

Hangisi daha zor dur sizce?

Kuzey Güney in bu bölümünü izleyenler aslında anlarlar ne demek istediğimi... Çok kötü bir bölümdü hala etkisinden çıkamıyorum...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• kimse beni sevmediğim biriyle evlendiremez mottolu eski türk filmleri bile daha iyiydi... reankarne falan olmıcaz bi kere gelioruz bu hayata. neyi istiyorsak onu yaşamalıyız. sevdiğimiz kişinin başkasıyla evlenmesi kısmına gelince de, müdahale sınırlarımızın dışına çıkan bir konudur. unutmayı - kabullenmeyi öğrenmek zorundayız.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• günlerce-haftalarca-aylarca üstüne titrediğin, uğruna yapamam dediğin fedakarlıklara katlandığın ön yargılarını kırdığın insanın yani sevdiğin insanın başkasının hayat arkadaşı olduğunu/olacağını görmek yaşamak çok can yakıcı

0|1
    0|0
  • sevenin başkasıyla evlenmesı

0|0
    0|0
  • Sevilen kişinin başkasıyla evlenmesi.

0|0
    0|0
  • Sevdiğinin bir başkasıyla evlenmesi

0|0
    0|0
  • bence ikiside cok kotu bir durum yukari tukursen biyik assagi tukursen sakal durumu

0|0
    0|0
  • sevdiğimin başkasıyla evlenmesi daha çok kor:)

0|0
    0|0
  • olmaz ya gercek hayatta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmediğim, istemediğim biriyle evlenmem, mecbur kalmak diye bi durum olmaz benim için. Sevdiğim biri başkasıyla evleniyorsa üzülürüm tabi ama elimden birşey gelmiyorsa unutmaktan başka yol yoktur.

0|0
    0|0
  • hangisi başa gelirse o zordur ikisi birden başa gelirse eyvah eyvah

0|0
    0|0
  • Sevmediğim biriyle evlenemem ben. Zor be.

0|0
    0|0
  • uuuuuu zor soruu oldu buuuu işallah öyle bişe yaşamammmm

0|0
    0|0
  • her ikiside cok zor gercek hayatta olmaz demeyın oluyor cunku ben yasıyorum şu an bunu

0|0
    0|0
  • Sevmedıgım bırıyle ASLA zorla evlendırılmem.Evlenmemde.

En zoru sevdıgım kısının evlenmesı olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...