Euro, dolar, altın, elmas veya aşk...

Ortadasın!

sağ elinle sevgilini tutuyorsun sol elinlede ise seni hayatın boyunca zengin edecek para dolu çantayı tutuyorsun.

Şimdi birisni bırakmak zorundasın asla geri almamak üzere tercihin ne olurdu?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Paraya ihtiyacım yok. Ama yine de çantayı tutmaya devam ederim. Bilirim ki o çanta elimde olduğu sürece sevgilim, ben onun elini bıraksam da, benim elimi bırakamayacaktır. Ama çantayı bıraktığım anda ben onun elini sıkı sıkı tutsam bile o benimkini bırakacak ve çantanın yeni sahibinin elini tutmak için gidecektir. Bahane olarak da ilişki eski "heyecanını" kaybetti gibi lakırdılar edebilir. Kadına bahane mi yok?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 9

• sevgilim dediğim şahsı sevdiğime dair bir bilgi yok soruda, değişir dürüstçe...asdasdas.

Öyle demeyin hemen yermeyin arkadaşlar, hiç sevgilinizin elini bırakmadınız mı, hem bedavaya bırkatınız, ne olur bir kere bu işten karlı çıksak...asdasd

1|1
    0|0
  • illa biri seçilecekse, para

0|1
    0|0
  • Para dolu çanta iyidir. Sevgili her zaman bulunur.

0|1
    0|0
  • bu soruya sevgilimi tercih ederdim diyecek kişiyi merak ediyorum :)

0|1
    0|0
  • elmasım olursa istedigim kadar sewgi alırım çok sempatik bi insan olrum bir anda

0|1
    0|0
  • Çantayı sağ elimdekine verir bırak peşimi der ekşın yaparım

0|0
    0|0
  • ne kadar para ?:)

0|0
    0|0
  • Vakitsiz gelen paranın ben... Manita yapmadan önce gelse ya? Neyse... Hatunun elinden tutup yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • olay basit ben parayı bırakır kızı tutarım kız tutar parayı

0|1
    0|0
    • waaaay ;D akıllıca.pekı o ya senın kadar akıllı degılse;D

• o zaman asgari ücrete talim edecek hacı ben ne yapayım akılsız başın cezasını neden ben çekeyim

• Allah herkese gönlündeki eşi ve işi versin.

Yükleniyor...