Lisede veya üniversitede insanlara ezik diyen karaktersizler hakkında ne düşünüyorsunuz?

lisede daha yaygın, ergen bolluğu olduğu için. ama üniversitede de var bu zengin, sahtekar karektersiz insanlardan..ne düşünüyorsunuz? bence sokak hayvanları toplanacağına, bunlar sokaklardan toplansın ve acilen veterinere götürülsün!

kendilerini ne sanıyorlar acaba? komik:)

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Onalrra hıc paye vermeyeceksin ne derlerse acıyan gözlerle bakacaksın.. Oysa bu lafları söyleyenlerın ıc dunyası o kadar guvensız ve o kadar boş kı..

Boş tenekeden gelır bu tınlama senıı.. Tınnnn..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kendi ezikliklerini ört pas etmek için başkalarını kullanıyorlar. Anne ve babadan eğitim almamış insanlar diyemiyorum, insan olan yapmaz.

1|0
    0|0
  • kaba olacak ama dusuncemi soyle ozetleyeyim 'o... cocuklari'

baskalarina ustunluk taslamaya calisan ve onlar uzerinden prim yapmak isteyen insanlardan nefret ederim

3|1
    0|0
  • genelde bir baltaya sap olamamış tiplerin davranışı. kendi kötü yanlarını göstermemek için başkalarına çamur atıp sıyrılma hareketi.

1|0
    0|0
  • Colonyo herşeyi tam anlamıyla açıklamış :)

genelde bir baltaya sap olamamış tiplerin davranışı. kendi kötü yanlarını göstermemek için başkalarına çamur atıp sıyrılma hareket

aynı kanaatdeyim..

1|0
    0|0
  • Verceksin odunu acimak yoook

3|1
    0|0
  • biri bana ezik diyosa seviyem değildir . . . Selenadan çıkmış lafları üni deki biri kullanıyosa ülkemizin zeka seviyesi sorgulanmalı . . .

1|0
    0|0
  • Üniversitede daha çok parayla üstünlük saglamaya çalışyorlar. Kendileri gibi giyinmeyen, Marka eşya kullanmayanları bakışları ile ezmeye çalışıyorlar. Ama hayat düşündükleri gibi gelişmiyor.

1|0
    0|0
  • onlar uzanamayacağım kadar yüksekte değil ,eğilemeyeceğim kadar alçaktalar ;)

1|0
    0|0
  • Bu türler için düşünmek için beynimi bile yormam.

1|0
    0|0
  • link

Bu tabela işe yarayabilir..

0|0
    0|0
  • Genellikle ailelerini sorumlu tutuyorum. İnsanı şekillendiren ailesi ve çevresidir. Eğer çok kibirli tepeden bakan insanlarla karşılaşırsam ailesinin gerekli eğitimi veremediğini düşünürüm genellikle.

0|0
    0|0
  • ne edeptir kızarmak bilmeyen çehren bırak kardeşim tahsili git edep haya öğren ... ne güzel demiş rahmetli böyle insanlara bende uyuz oluyorum ne sanıyorlar kendilerini inan bende bilmiyorum hayata dair hiç bi bk bildikleri yok bıraksan sokaklarda 2 gn barınamazlar ama millete tepeden bakıyorlar :)onlar okuyor ablası okuyorum ben .!:)gerizekalı tayfaişte böyle geldi böyle gidecek

0|0
    0|0
  • ... Biri sana "ezik" mi dedi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kötü söz her zaman sahibine aittir.

1|0
    0|0
  • Biliyomusun böyle insanları sadece tek bir kelimeyle anlatabilirim. BASİT.

çünkü övünebilecekleri tek şey para ve baska deyerlerin farkında olamayacak kadar acizler :)

2|0
    0|0
  • marka takıntısı olan ... çıktığı kabuğu unutan insan modeli... mutlaka bir yerde error verirler... çevremde yanıma yaklaştırmadığım insan modelidir...

1|0
    0|0
  • haha genelde karaktersiz basit insanlar oluyorlar baba anne parası yer bunlar alın teriyle hiç bi işe kalkısmamıslardır :) kız ise 30 yasına gelir evlenir kocası aldatır ayrılırlar mutlu olmazlar erkek ise babasının şirketini batırır beş parasız kalır

1|0
    0|0
  • hepsi en adi...

2|0
    0|0
  • psikolojileri bozuk olduğundan bunları yapıyorlar bnce

1|0
    0|0
  • lisedekiler ergenlik başına vurmuş insanlardır . üniversitedekilerde ergenliğin hiç bırakmayacağı insanlardır ;)

1|0
    0|0
  • üniversitede karşılaşmadım ama lisede bu durum başımıza geldi kollarını kırıp onlara

yedirdikten sonra demeyi bıraktılar:D

1|0
    0|0
  • Lise için şöyle düşünüyorum, eğer ezilen kişi onların yerinde olsa o da ezerdi. Bilinç gerekiyor böyle şeyler için. Empati. Ama ya çok salaklar ya da anlamak istemiyorlar. Ben hep ezilen tarafta oldum. Sevilmeyen kişiydim ki hala da öyleyim. Fakat hiç cevap vermedim. Üstelik ezebilme imkanım olan insanlara da hep iyi davrandım.

Sessiz kalınca o kendini bir şey sananlar çatlıyor, çok eğlenceli bir şey.

Size laf atınca hıh derken hafifçe gülün sonra da başka bir şeyle meşgul olun, deliriyorlar haha :D Ezmekten daha kalıcı olduğu kesin. :D

0|0
    0|0
  • O ezik benim.

Banada diyorlardı büyük sınıflar ezik çekil önümüzden hahah.

0|0
    0|0
  • karsilasmadim hic

0|0
    0|0
  • kompleksi sorunu olan insanlar bunlar. her insanın psikolojik sorununu yaşama şekli farklı, ne yazık ki bazıları doğrudan dışarı yansıtıyor bunu. ama yine de böyle davranışa maruz kalan kişinin de kendini savunmayı bilmesi lazım. genelde bu tür insanlara zekice laflar yapıştırdığında kalırlar. zaten rahat olmayan utangaç kişileri seçip onlara bulaşıyorlar, gerisine yemez yani. o yüzden o imajı vermemek lazım, rahat gözükmek lazım. dışarıdan görüşünüz sıkıysa bana laf söyle tarzındaysa, bulaşamazlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...