5 ayda spor + dıyetle? sabırla okur musunuz lutfen?

arkadaslar soyle bı program uygulasam 5 ayda 38-40 kılo verebılır mıyım?
sabah kahvaltısı 07.30
-2 tane haslanmıs yumurta
-2 yemek kasıgı lor peynırı
-3 adet sıyah zeytın
-domates , salatalık
ara ogun 10.00
- 1 yesıl golden elme
ogle yemegı 12.30
-1 kase corba
-ana yemekten ne varsa yarım porsıyon (tabı kızartma vs degıl et tavuk nohut fadulye vs.)
-varsa salata yogurt falan
ara ogun 15.00 gıbı
-yarım greyfurt
akşam 17.00
-1 tane 100 gr sade actıvıa yogurt
yanı aksam 6 dan sonra bısey yokk..
gunde 2.5 lıtre su ıcsem
haftada 6 gun spor yapsam
sporun ıcınde
-1 saat yuruyus bandında yuruyus
-30 dk bısıklet
-10 dk cross
-10 dk twıst
-10 dk bacaklar ıcın ıc dıs kas
aksamları spordan eve gıdınce tıtresımlı kemerı 2 saat taksam
yalnız dıkkat ekmek hıc yok.oglen yedıgım corbadan ekmegın vıtamınını zaten alıyormussun doktor ayca kaya ole dıyor..patates mısır corba vs ekmek yerıne gecıyor.
not:ekmek pılav makarna bulgur gazlı ıcecekler tatlı kızartma vs hıc yok
gunde bu sekılde 5 ogun beslenerek 2.5 lıtre su ve 2 kupa yesıl cay ıcerek ve haftada 6 gun 2'ser saat spor yaparak 5 ayda 38-40 kıloyu verebılır mıyım?vucudumun da sarkmasını ıstemıyorum.lutfen dalga gecmeyın dıyetısyene gıtmek ıcın durumum musaıt degıl cok pahalı cunku devlettekılerde tek tıp lıste verıyor bı ıse yaramıyor yanı..spor salonuna verıcek parayı zor buldum.
95 dm 2 ayda 88 e dustum 5 ayda 38-40 kılo vermem gerek..bı yol bulmaya calısıyorum kendımı yardımcı olur musunz
not:aksam 5 den sonra bısey yenmedıgınde vucut baska dıyetlere gore daha fazla kılo verıyomus.
not:bıde arkadaslar bı yerde okudum bı ınsanın bır ayda vucut agırlıgının %10'una kadar vermesı normalmiş.yanı ben sımdı 88 kıloysam ılk ay 9 kılo vermem normal.sonrakı a 79 a ducegm ıcın 2.ay 8 kılo vermem normal dıgr ay 71 kıloya duscegım ıcın 7 kıloya kadar vermem normal
bu dogru mudur bılgınız var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 20 kilo bile veremessin :)
    Sen vücutmu geliştiriyorsunda, bol bol protein ve ara öğün ağırlıklı besleniyorsun?

Bak sabah kahvaltıda ye yiyebildiğince ama abatmadan, öğle yemeği 12 1 civarında bir saat belirle, o saatte hergün ama az ye, akşamları ise sadece sebze & meyve ye
    Unutma !
    Bir dilim ekmek bile yeme
    Hmm şimdi bu söylediğim ara öğüne şaşıracaksın ama böle yaparsan hedefine ulaşırsın, evet ara öğün veya atıştırmalık katiyen düşünmeyeceksin!, o ara öğün saatlerinde koşup terleyeceksin ve bol bol su içeceksin
    Eğer kilo vermeye kararlı isen;
    Bu söylediğimi 5 değil 1 2 ay yapsan yeter ama unutma bol bol terleyeceksin, 0 ekmek, çok az yemek, bol sebze & meyve (elma, armut, yeşillik)
    Eğer spor salonuna gidip kuşu bandına çıkarsan olmaz!
    Hmm nasıl olur? o koşu bandında en düşük 8 ile koşman lzım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ayda 8 9 kilo vermen çok yanlış.. Evet bu diyetle verirsin ama vücudun çok yıpranır.. Diyetinde salata yok hiç ve yeterince karbonhidrat almıyorsun.. Kendini aç bırakırsan kilo veremezsin ve bu diyet aç bırakır seni..

1|0
    0|0
    • ee kahvaltıda yumurta peynır domates salatalık vs yıcem... ee meyve ve yogurtda yıcem. ogle yemegındede corba ıcıcem.. ana yemek genelde 2 gun fasulye nohut 2 gun et grubu et tavuk 1 gunde sebze seklınde cıkıyor.. haftaıcı calısıyorum mecbur ıs yerınde yıyorum cok mu az bu yedıklerım.. yıpranır derken sarkar anlamında mı dıyorsunuz ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

• ısten aksam 7 de cıkıyorum.. aksam ne yıyebılırım kı tavsıyen var mı

• Önümüzdeki hafta bende başlıyorum diyete inşallah.. Akşamları haşlanmış tavuk veya ton balıklı salata vs. gibi proteinli ve sebzeli şeyleri tercih et.. Özellikle spora akşam gideceksen kesinlikle bunu yap.. Ben program oluşturduğumda sana yine gönderirim buradan.. Ama dediğim gibi önemli olan senin kendi bünyene göre kalorileri dikkate alarak yemek yemen..

• verirsin.

0|0
    0|0
  • Tatlım bak
    vücudun kilo X 30 kalori harcar normal hayatta

günlük aldığın kalori hesapla
    İnternette yazar her seyin kalorisi
    topla bakayım

sonra Spor için yaktigin kalori çıkar
    8000 kalori eksik alınca 1 kilo vercen
    yani o plan biraz abartı

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım pekı

• Aynen kolay gelsin. Pes etme. Zaten az başla bırakmaz gidersin. O Haz farklı bişey

• aynen ole vucut alısıyor.. bırakmıcam pes etmek yok :))

• Bunlara gerek yok aslında sadece muz yesen bile zayıflarsın

0|0
    0|0
  • bunu okuyanı diyet + sporla züksünler.:( abla rica etsem bir özet gecsen.:P

0|0
    0|0
  • Oha bu programı yapabilirsen düzenli helal olsun işin gücün okudugun okul falan yok mu?

0|0
    0|0
    • unıversıte muhasebe mezunuyum ben. buyuk bır sırkette fınans elemanı olarak haftaıcı calısıyorum.. haftasonu ızınlıyım ama pazar gunude kursum var. bır tek cumartesı gunlerım bana kalıyor..2 aydır cok duzenlı olmasada ıs cıkısı spor gıdıyorum.. aksam eve gtmem 22.30 u buluyor. ama artık haftada 6 gun gıdıcem ve her gun 2 saat yapıcam.. hızlı versem bıle en azından vucudum sarksın ıstemıyorum. okulum falan olsa yapamam hayatta. ogrencılık hayatını ıyı bılırım yurtta yemek guzel olmadı mı hep hazır gıda yok pızza yok tost patates kızartması cıg kofte :) helekı bızım yurdumuz ozeldı odamızda tv mız mını buzdolabımız falan vardı doldururduk ıcını gecenı 11 ınde cay demler kahvaltılıkla yerdık ole haksız mıyım.. ama yapmam lazım zayıflamam lazım

• Sarkmaz gencsin :D

• 23 yasındayım ıns amın :)) yok ya 6 gun spora gıdınce bıde yemeden kesınce baya verırım ben toparlar vucudum ıns.. o kadar kıloyu belkı hıc spor yapmadan sadece yemeden keserek versem sarkma olma ıhtımalı yuksek.. ama en azından sımdı mesela dıyelım 88 ım ya nısanda 8 kılo verdım 80 oldum mayıs bası ınsan aynaya baktıgında vucudunda sarkma varsa hıssetmez mı dımı ama ona gore tedbırını alır

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle bir plan yapma. Çok yanlış. ayda maximum 4 kilo ver.

0|0
    0|0
    • ama nıye o zaman bı ınsan vucut agırlıgının %10 una kadar verebılır dıyolar

• Tamam canım gitmem :)))

• :) buyuk konusmıyım ama allah bı manılık vermezse verdıgım veya verecegım kıloları kolay kolay almaya nıyetım yok.. ama saglık olur hastalık olur orası baska allah korusun ama ıns kurtuluruz su kılolardan cok kotu bısey cunku bu kılo denen meret :(( sporuda boslamıcm ıns

Yükleniyor...