Aşkınız için verdiğiniz çabanız?

Olur ya efsane hikayeler sevdiğiniz için çabalarınız, onu kaybetmemek için herşeyi yaptığınız, herkeze karşı dirisiniz, hani olur ya imkansız olan aşkınız bir arada olmak için fedakarlığınız? Var mı anlatılacak bir hikayeniz?

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul gibi bir yere Hayatımda ilk defa yalnız ve hiç görmediğim 1 yıl boyunca konuştuğum birini görmeye gitmek..Ve onun için 2 gece parkta yatmak.. hikaye uzun.. ama burası için bukadarı yeterli..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 1|0
    0|0
  • Aşkımız için verilen çaba, çaba edilene değdiği sürece ansiklopedik seri çıkabilir.

1|0
    0|0
  • bir bayanın olmasını istediği erkek oldum, dürüst,güvenilir,sadakatli, ona karsı güzel huylu, sempatik oldum. güzel bi ilişkimiz vardı ama nedenini bilmediğim birşeyden dolayı beni terketti, haftalarca yalvardım halada yalvarıyorum dönmesi için ama dönmüyor

0|0
    0|0
  • 800 tane rus hatunun arasında kaldım ama aldatmadım. İstesem de yapamazdım aşıktım. Ayrıldık 1 hafta sonra üstüme biriyle çıktı. Problem ?

2009'dan beri aşık olamıyorum

0|0
    0|0
    • kiz dünden raziymis bu ne hiz! :/ kalbinde o olduktn sonra baskasina asik olmak ne mümkün güven birakmamis sana

• 89luyum . Evet benim... Nereye geçiyor ya :)

• 2 cilt çıkar.

0|0
    0|0
  • efsane işte adı üstünde

0|0
    0|0
  • her emeğe saygı gerek çabalar boşa gitmemeli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!