Aminoasit protein içeceği nedir?

body de aminoasit protein iccegi satıolar onlar ne işe yarıo nasıl kullanılmalı bilen varmı ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben bodye gıdıyorum 2 gün oldu başlayalı hocamada sordum bunları bana dedıkı bunları önermıyorum katkı maddesı var ıclerınde duzenlı beslen kılo almaya calıs kas zaten burda olur dedi yaglar kasa çevrılır dedı.. gerek yok

süt peynır yumurta makarna pılav ye karbonhıdratlı besınler tuket yanındada body yap tammadır dostum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• supplementtir.. Bir kaç vakit git zira kür halinde kullanmazsan yararı olmaz içer tuvalette atarsın bu kadar.. Tavsiyesi 3 ay kadar sonra..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle alacağın marka önemli. sonrasında onlar kas arasında bulunan yağların yakımında etkilidir. protein tozları ile yakabileceğin gibi aynı şeyi kendin evde lapa yaparakta hazırlayabilirsin. fakat sana tavsiyem kullanmaman. kendi imkanların doğrultusunda düzgünce sporunu yaparsan gözle görülür bir biçimde ilerleme sağlarsın. ha yok illa alacam diyorsan da l-carnitine alacaksın.

0|1
    0|0
  • Ben bir ara aminoasit almıştım kullanmıştım pek işe yaradığı söylenemez. Bir kere almaya başladığın zaman belirli bir süre sonra hep almak istiyorsun. Birazda psikolojik bir şey yani. Bana kalırsa tamamen para tuzağı.

0|1
    0|0
  • Profesyonel mi çalışaksın,hayır ? Gerek yok o zaman.

0|2
    0|0
    • işte kızlara güzel gözukmek iicn ?

• supplementtir.. Bir kaç vakit git zira kür halinde kullanmazsan yararı olmaz içer tuvalette atarsın bu kadar.. Tavsiyesi 3 ay kadar sonra..

1|0
    0|0
  • vücudu şişiriyor onlar yapay kas yaparsın onlarla ancak onun yerine her gün yumurta süt gibi yiyecekler yiyerek doğal yoldan al proteinin hem kanser riski olmaz ileride

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bence Doğal yoldan Kas yap exstra ürünler kullanma bende 3 ay gıttım.

Güzel Aslında İnsan Kendıne Gelıyor spor her zamana ıyıdır. devam et..

0|0
    0|0
  • çok kaslı bir vücuda ihtiyacın yoksa onları kullanma bence.

0|0
    0|0
  • no drug şiarını benimsemişimdir ben. gereksiz bunlar

0|0
    0|0
  • Sarfettiğin aşırı efora karşı bir tedbir galiba çökmesin birden vücüt diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...