Şunun yerinde olsam şunu yapardım dedikleriniz? :)

şunun yerinde olsam şunu yapardım dedikleriniz? :) mesela ben zengin birinin yerinde olsam paramı çarçur etmezdim:)

Güncellemeler:
insan gibi cevaplayan arkadaslara tesekkur ediyor, bu nasil soru yerinde olsam sormazdim tarzinda ergence verilmis cevaplara da guliyorum. her soruya cewap vermek zorunda degilsiniz;)

0|0
720

En İyi Erkek Görüşü

• patronumun yerinde olsam kendime zam verirdim :))

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben zengin olsam yine her zamanki gibi iyi niyetli olup gerçekten ihtiyacı olanlara yardım ederdim ama aslında Bruce Lee gibi olup kendim gibi dövüşçülerden ekip kurmak isterdim, Vay be çok ileri gittim, küçükken de özendiğimden devamlı gürgen sopa alıp mınçaka yapardım.

1|1
    0|0
  • Matt Dallas'ın yerinde olsam, ağzına, yüzüne boşalttığı viski şişesini Jaimie Alexander'ın ... :P Profil resmin güzelmiş:)

Şunun bunun yerinde olmak değil de.. İnsanların bana ''senin yerinde olsam var yaaa'' dediklerinde neler yapacaklarını merak etmişimdir:/?

1|0
    0|0
  • hani sevgilisinin kıymetini bilmeyenler varya ben onların yerinde olsaydım kıymetini bilirdim sevgilimin... zengin pıclerin yerinde olsaydım 1 ayda kazandığım paranın %90ını bağışlardım

1|0
    0|0
  • Başbakan yerinde olsam kafama sıkardım.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim var onun yerinde olsam beni çok severdim.

Valla.

1|0
    0|0
  • "zengin birinin yerinde olsam paramı çarçur etmezdim" :)) hayalgücünü sorgulayan birileri olmadan kendin sorgulamayı düşündün mü hiç :)

0|0
    1|0
  • Patronlarımın yerinde olsam adamım erkeğim diyerek gezmek yerine kökünden kestirir etek giyer gezerdim.

0|0
    0|0
  • ben bir bayan olsam asla açık saçık giyinmezdim..

1|0
    0|0
  • senin yerinde olsam bu soruyu sormazdım

0|0
    1|0
  • şunun demiyimde kendi kafamda yarattığım kişi imkanım olsa evsiz terkedilmiş bebekleri alıp çok iyi bir şekilde eğitim ve kendi abi ve baba gibi sevgimi aşılayıp iyi bir insan topluma kazandırmak hemde bütün ülkem ve dünya için mutlu insan projeleri üreten bir firmam olsun isterdim ama diğer taraftan çok gizli bir silahlı ve siyasi gücüm olmasınıda isterdim yoksa fazla yaşatmazlar bu düşüncede olan bir kişiyi şimdiki düzende

0|0
    0|0
  • valala senın profil resmindek viskii reklamında oynayan erkek olup o kadını tadını çıkara çıkara sattlerce öperdim sevişme şansınıda yakalarsam süper olurdu

0|0
    0|0
  • Senin yerinde olsam bu soruyu sormazdım : )

0|0
    0|1
  • Bir futbolcu olsam her kaleye şut çekerdim

0|1
    0|0
  • aykut kocaman ın yerinde olsam hemen istifa ederdim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimn yerinde olsam özür dileyip yeniden sevgili olurdum :))

0|0
    0|0
  • senin yerinde olsam hiç olmazdım

0|0
    0|1
  • kimsenin yerinde olmak istemem o kimse benim yerimde olsun her kimse

0|0
    0|1
  • acun ılıcalının yerinde olsam neler yapmazdım

0|0
    0|0
  • çocukların yerinde olsam o bezleri hiç çıkartmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakkal olsam markettekilerin hepsini ben yerdim

1|0
    0|0
  • çok param olsa giyim mağazası açardım hergün ordan giyerdim

1|0
    0|0
  • Şuan onun yerinde olsam bana bu kadar eziyet etmezdim.

1|0
    0|0
  • hürremin yerinde olsam bütün haremdeki kadınları yakardım :))

1|0
    0|0
  • YÖK başkanı olsaydım üniversitelerde ki bütün sınavları kaldırırdım kahr olsun sınavlar

1|0
    0|0
  • Ben, beni sevmeyen birinin yerinde olsam niye sevmediğimi anlamaya çalışırdım :) bende sevilmek istiyorum belki

0|0
    0|0
  • serenay sarıkayanın yerinde olsam süper olurdu para güzellk ws.neler yapmazdmki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...