Abdullah Avcı yerinde olsaydınız kadronuz ve oyuncu seçiminiz nasıl olurdu?

Abdullah Avcı yerinde olsaydınız kadronuz ve oyuncu seçiminiz nasıl olurdu?

Kimlere şans verirdiniz? Taktiğiniz, kadronuz nasıl olurdu?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Diziliş 4-3-3 Kadro: Volkan - Gökhan, Ömer, Semih ,Hasan Ali - Mehmet Topal,Mehmet Topuz, Selcuk İnan - Arda - Genc Semih - Umut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onun yerinde olsam bi güzel istifa ederdim fb ye gider orda top toplayıcılığı yapardım orda ekmek kapısı çıkar ona bisey derdimde neyse:d

0|0
    0|0
    • tabi tabi sen haklısın diyeceğim ama demiyorum çünkü haklı değilsin.

• Ah bak çok üzüldüm şimdii diyeceğim ama demiycem çünkü o senin düşüncen saygı duyarım sadece sende dene ;)

• santrfor sabri olur

gerisi gelir zaten...

0|0
    0|0
  • abdullah avcı bu işi yapamıyor

0|0
    0|0
  • ben onun yerinde olmak hiç istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gökdeniz karadeniz

Alper potuk

Veysel sarı

Muhammet demir

Olcan adın

Volkan şen

Serdar aziz

Sinan bolat

İbrahim toraman

Hurşut meriç

Hasan kabze...kesinlikle bu 11 futbolcuyu kadroma alırdım

0|0
    0|0
  • parayı oynamadan önce vermezdim. 2. lig oyuncularını çıkar daha güzel oynarlar. çobanı boktan olan sürü zayıflar. tecrüben yok bi bokun yok çıkmışsın ortaya. arkadaş sen genç yetiştircem diye milli takımı nasıl denersin ya? git yetiştir. milli takıma tecrübeli bir isim gelsin. hasan ali kimmiş ya mal mal adamlar oynadı.

adam selçukla kişisel sorunları var diye oynatmıyor . Böyle bir gerikafalılık var mı? Neyse başka şeyler sölicem o yüzden ..

0|0
    0|0
  • Kalede Onur Kıvrak ( Volkanı almam çünkü Fenerbahçe ruhu Türk Ruhundan daha baskın )

Gökhan Gönül-----------------Semih Kaya------------Ömer Toprak-----------------Caner Erkin

---------------------------------------Selçuk İnan---------------Emre Belezoğlu--------------------------

Engin Baytar--------------------------------------------------------------------------------------------------Arda Turan

-----------------------------------Cenk Tosun (Mustafa Pektemek)-----Umut Bulut------------------------------

trazı olan varsa buyrun tartışabiliriz.

0|0
    0|0
    • tam 2. lig takımı kadrosu

• kadro yazmakla iş olmaz kadro oynarsa olur

• Volkan oynamadığı için mi ? 2. lig kadrosu futboldan anlamadığın ne kadar da belli.

• Abdullah hocanın yerinde olsam prim sistemini kaldırırım prim verdirmem ondan sonra sorarım gelmek isteyenler varmı diye gelenlerle bir milli takım yaparım

0|0
    0|0
  • Abdullah Avcı napsın elinde ki malzeme bu takımda ruh yok para için oynayanlardan ne beklersin.

İlhan Mansız : Bizim zamanımızda prim yoktu . Bu işler ''namus'' meselesiydi

0|0
    0|0
    • Abdullah avcı ne yapsın demeyin bari o yapmayacakta ben mi yapacam.

tamam elinde Xavi İniesta yok ama olsa onları bile oynatmayacak tarzdaki seçimleri yapmak hangi taktiğin gereği acaba.Bir beşiktaşlı olarak selçuk İnana yaptıklarını aklım almıyor kusura bakmasın milli takım hocalığı olgunluk gerektirir kulüp takımı gibi değildir milli meseledir

• Abdullah AVCI ne mi yapsın? Komplekslerinden vazgeçsin bu biir , futbolcuların kariyeriyle bişeyler yarıştırmasın bu 2 ama hepsinden önemlisi en temizi istifa etsin bu da 3 ;)

• kadroda mutlaka selçuk inan bulunurdu.

selçuk inan avrupada en iyi frikik kullanan futbolcular arasında gösteriliyor ama bizim abdullah avcı adamı oynatmıyor. kusura bakma abdullah avcı sen böyle yaparsan hiç başarılı olamazsın. milli takım zaten en iyi oynayan oyunculardan oluşmaz mı?

peki o zaman nerde selçuk inan. maalesef yok

.başka söylenecek bişey bulamıyorum.yorumlar size kalmış arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • kale

volkan

defans

hakan balta semih egemen gökhan gönül

orta saha

arda turan selçuk mehmet topal hamit

forvet

burak umut

0|0
    0|0
  • Abdullah avcının yerinde olsam kadroya süperliğden adam almazdım.

0|0
    0|0
  • ü-milliyi oynatırdım.

0|0
    0|0
  • volkan, g.gönül, ömer, egemen, ismail köybaşı defans dörtlüsü..Ön libero m.topal(mecburen), sağda g.töre, solda arda, ortada selçuk inan, emre belözoğlu...forvet umut.

sistem 4-1-4-1...

0|0
    0|0
  • maximus valla şuanda onun yerinde olmak istemezdim:D Türkiyeye ne taktik verirsen ver ne oynıyacağı nasıl oynıyacağı belli olmaz;) banko oynamıcağım tek takım Türkiye hocam;)

0|0
    0|0
  • şimdikilerin hiç birisini oynatmazdım...türkiyede degişmesi gereken en önemli şey federasyon başkanı...öyle başkanla milli takım bundan daha iyi olamaz...

0|0
    0|0
  • Sınan Bolat

Gokhan Gonul - Semıh Kaya - Omer Toprak - H. Kadır Balta

Hamıt Altıntop - Nurı Sahın - Selcuk Inan - Arda Turan

Mevlut Erdınc - Burak Yılmaz

Ama bu takımdan da bısey olmaz cok net !

0|0
    0|1
  • abdullah avcı olsam istifa ederdim yerime Mustafa Denizli geçsin derdim

1|0
    0|0
  • A.Avcı'nın yerinde olsaydım, kadroyu oyuncuyu unutup istifamı yazardım.

0|0
    0|0
  • hepsini askere gönderirdim:d:d

0|0
    0|0
  • istifa ederdim sabriyi ve onun gibilerini futboldan men etmek isterdim

0|0
    0|0
  • hepsini şutlardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...