Gecenin bir yarısı korku filmi izleyince ne yaparsınız? :)

evde tek başınıza korku filmi izlediniz ne yapardınız Gece ansızın uyandığınızda?

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• koridorda ışığı kapatınca sanki arkamdan biri üstüme atlıycakmış triplerine girerim.

2|0
    0|0
    • helal sana içten bi şekilde cevapladın.

• harikasın yaaa bende aynısı ve hatta aklıma gelince adımlarımı yavaş ama okadar geniş atyorumki sonradan gülesim geliyo korkuyorum ama sanki kendime kanıtlamaktan çekinir gibi yürüyorum aha geldi aha geliyo bacağımı kapacak gibi:)))

• o anda sinek çarpsa bacağına uçarsı nherhalde :D

Kızlar Ne Diyor 12

• evde tek başımayken korku filmi izlemem ben korkarım. bi kere sevgilimle izlemeye kalktık sonra uyuyakaldık

0|1
    1|0
  • başka bi film izler uyumaya çalışırdım

0|1
    0|0
  • hemen ardından tv de saçma sapan da olsa kafamı dağıtacak pek komikte olmasa da normal şeyler izlerim

0|0
    0|0
  • hiç bişi korkmam çünkü

0|0
    0|1
  • ben çok ama çok severdim korku filimlerini izlediim zamanlarda ilk çıkanları alırdım ama bir zaman snra soğudum ve bırak cidi yi tivide bile anlık görsem etkileniyorum kapatıyorum ama sebebini bilmiyorum

0|0
    0|0
    • bilinç altın dolmuş taşmış kız daha ne olcak :D

• bile bilede yanlışa gidilmezki :) neyse ben yatıyorum iyi geceler devamını istersen arkadaşlık yolladım :)

• sanada iyi gecelr burda soru cevaota kalmamız kafi banada bu gecelik yeter

• Ben korku filmi izleyemiyorum yaa önce gözlerimi kapatıyorum sonra uyuyup kalıyorum

0|0
    0|0
  • yatagimin icinden cikmam herhalde, yorganimi da kafama dogru cekerim:D

0|0
    0|0
  • Evde teksem zaten korku filmi izlemem.

0|0
    0|0
  • aptal saptal kabuslarla sabahı ederim artık

0|0
    0|0
    • özendim şimdi :) dondurmalısından yolla kız buraya :D

• bilmiyorum.

balıkesir ve yöresinde höşmerim,trakya bölgesinde de peynir helvası diye biliniyor sanırım.

• ikiside kullanılıyor burda :) dondurma ile dene gerçekten güzel ama taze ise.

• Evde tek başınaysam ve korkmuşsam arkadaşımı çağırırım. Ya da yanına giderim.

0|0
    0|0
  • Korku filmi derken ancak şu cinli filmlerden korkarım o tür filmlerde izlersem gözüme uyku girmez bir türlü o günümü uykusuz geçiririm.

0|1
    0|0
  • hemen abimin yatağına koşarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir anımı anlatıyım dedim :)

Evde herkes yatmış o zamanlar liseyi yeni bitirmiştim sanırım tam hatırlamıyorum, halka 1 filmi oynuyordu gece 1 miydi neydi, koca salonda salak gibi birde yere oturmuşum 84 ekran tvnin dibine girmişim izliyorum... Film bitti kalktım tırsak tırsak odama gidiyorum, odam salondan çıkınca sağ tarafa doğru dönen bir koridorda ortadaki oda da kız kardeşiminki de son oda... o da o arada kalkmış tuvalete gidiyordu, saçları siyah uzun üstünde beyaz bir gecelik var... bizim koridorda da kırmızı gece lambası vardı... Kardeşimle koridorda karşılaştık, o uyku sersemi wc ye gidiyor kafası öne eğilmiş saçları yüzünü kapatmış kırmızı loş ışık altında beyaz gecelik... yalan yok çişim falan olsa altıma ederdim :) yaklasık 2-3 dk konuşamadım çığlık felan attım ama sesim çıkmıyor :) o günü hiç unutmuyorum...

0|0
    0|0
  • Kesmez daha ekşınlı film ararım

0|0
    0|0
  • mutfaga gider mısır patlatır kola doldururum :/

1|0
    0|0
  • İzlerim sonra uyurum uyanınca çişimi yapar suyumu içer bir daha yatarım . Yalan yok :D

0|0
    0|0
  • cinleri şeytanalrı düşünürüm sonrasında sabaha kadar uyku girmez gözüme

0|0
    0|0
  • korku filmi izlemek zaman kaybı ve ekstradan mazoşizm gibi geliyor bana... çok boş vaktim yoksa izlemem

0|0
    0|0
  • hugala dansı yapıp korkuyu def ederim.

0|0
    0|0
  • genelde ben hiç birsey yapmıyorum uyanmıyorumda iyice alıştım sanırım madem yalnızsın neden korku filmi izliyosun ki erotic film dene bence

0|0
    0|0
  • ışıkları açık tutar öyle izlerim

yatmadan önce de evin dört bi yanını kontrol eder öyle yatarım :))

0|0
    0|0
  • Sabaha kadar tilki gibi tek goz acik uyurum

0|0
    0|0
  • dona kaçırırım. tuvalete gidemem

0|0
    0|0
  • evde tek başımayken korku filmi izlemeye cesaret edemem doğrusu.

0|0
    0|0
  • Futbol düşünmeye çalışıyorum alex fener derken unutuyorum :)

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmam yeniden uyurum..o sadece film...gerçek hayat farklı..

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum.

0|0
    0|0
  • Nihaeh mk. ! der.. Su içer geri yatarım..

0|0
    0|0
  • baştan sona korku filmi izlemişliğim yok bu yaşıma kadar, gerek görmediğim işlerden biridir

0|0
    0|0
  • korku filmi izlerdim tekrar.

0|0
    0|0
    • O kadar cesaretlisinde o cesaretide gizli olmadan yazarak gösterseydin keşke :)

Yükleniyor...