Sizce iki ölçek protein çok mu?

Fitness yapıyporum haftada 3 gün . Spordan önce bir ölçek ve spordan sonra bir ölçek olmak üzere spor yaptığım günde sütle 2 ölçek protein kullanıyorum ultimate whey protein sizce doğrumu yapıyorum yanlış mı yapıyorum ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozunu yatmadan önce ya da kahvaltıda kullanmıyorsan sütle içmen faydasız. Kas yıkımı olur ve küçülürsün.2 ölçek fazla değil ama spordan önce alma, yemek ye 1-4 saat öncesinde. Spordan sonra 200 ml su ile iç. Süt ile değil çünkü süt 6-8 saat arası kana karışır. Su ile içersen 30 dakikada karışır. Hemen kas yıkımı engellenir. Protein diye bağıran kaslar beslenir.

0|0
    0|0
    • Anladım bilgilendirme için teşekkür ederim. Suyla içemiyorum ya tadı hoşuma gitmiyor o yüzden süt tercih ediyorum. Aslında suana kadar öyle bir olay geröekleşmedi 1 yıldır yapıyorum başladığımda 64 kiloydum şuanda 73 kiloyum. yediklerime dikkat ediyorum gün içinde tavuk ton balığı vs de diyorum şeker de kullanmıyorum

• Anladım denemeliyim zorlamak gerek biraz sanırım yorum içinde çok teşekkür ederim bilgilendirmeler için.

• Dostum süt loktoz icerir sindirimi uzun sürer.. protein tozunun amaci kana hizli karismasidir.. Spordan hemen sonra iceceksin ki 20 dk icinde kaslardaki yirtilmaya etki etsin toz hemen onarima gecsin.. tadi berbat anliyorum.. Ben snickers aliyorum..1 isirik ama cook kucuk bir isirik aliyorum cigniyorum biraz ve hemen tozu dikiyorum kafaya.. tadini hissetmiyorsun o sekilde dene ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilona gore degisir. Belki sindiremezsin.

0|0
    0|0
    • 73 kiloyum

• hahaha aynen :))

• adam demişki 30 dk da kana karışır e o zaman whey almayıp doğal yolla yapmaya çalışanlar boşunamı yapıyor

0|0
    0|0
    • Yumurta var en hızlı kana karışan. Yumurta akı. Ondan da yiyebilirsin. Ama kimse uğraşacak, haşla, soy, tüket. Önceden hazırlamak gerek ama bu kezde toz kadar kana hızlı karışmaz maalesef. Pratik ve hızlı diye toz kullanıyoruz.

Erkekler Ne Diyor 3

• Cok kardeş sindirirmi vucudun snn bilmiyorum 50 gr cunku kilon kaç

0|0
    0|0
  • Spordan sonra ve gece yatmadan önce al benim kullanım şeklim öyleydi

0|0
    0|0
    • anladım yatmadan önce öneriyor hocamda zaten çünkü vücut kaslar dinlendiği için en iyi uyurken gelişir felan demişti bana

• Protein tozu zararlı doğal besinlerden protein ihtiyacını karşıla
    Ama protein kullanmak istiyorsan yanında steroid kullanma o daha zararlı
    kolesterol yapar.

0|0
    0|0
    • Yok sadece protein tozu kullanıyorum onun haricinde kullandığım başka birşey yok.

• Tabi illaki millet neler kullanıyor aminoasitler felan adamlar resmen haplarla tozlarla besleniyor ben okadar dğeilim ya zaten bu tarz seydende yana değilim pek ama işte çalışıyorum beslenmeme dikkat edemiyorum çok fazla ondan ister istemez böyle bir destek sağlıyorum kendime

• Doğru haklısın sende

Yükleniyor...