Çevrenizdekiler sevgilinizi size yakıştırmıyorsa ne yapardınız?

çok seviliyorsunuz çok güveniyorsunuz uzun süredir birliktesiniz fakat bu sevgiliniz çok nadir olarak FARKEDİLMEYECEK KADAR AZ kekeliyor çocukluğunda ailesndeki bi travmadan kalms ve görünüş olarak sizi yakıştırmıyolar boyunuz aynı ve sen dağa güzelsn diyorlar napardınız bu söylenenler ister istemez moralinizi bozuyor ve daha yakışıklılarını gördğnzde etrafnzdakiler sizi gazlıyorsa naardınız

Güncellemeler:
ve onu mutlu etmk isterm mtluda olmak güzel zor anlarnda onu brakmak istemem tek mutluluğu benim onun oda hep bana destek oldu seviyorum ama kör kütük aşık değlm zzamanla olrmu sizce?ben büyük bi aşk beklıyorum tek hatam bu

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan oğlu bu tür ilişkilerde hep vucut güzelliğini öne çıkartıyor ne yazık ki. İdeal veya kusursuz bir erkek ve kadın nasıl olmalıdır.hep bunun ölçüleriyle uğraştık.Yaşadığımız şu asırda mükemmel hiç bir erkek veya kadın yoktur.yada mükemmelin sınırı yoktur. herkes mükemmelini kendi beyninde yaratır ölçüsünü kendisine göre koyar.sevdiginiz insanın engelini ortaya dökenlere şunu sorun:yarınınızdan emin misiniz?Herhangi bir felaket ,kaza deprem, yangın her insanı biranda engelli yapabilir. O çok yakışıklı adam bir anda dünyanın en çirkin insanı olabilir.Galiba sizde biraz bahane arıyor gibi siniz. vaz geçmek için. Doğruyu bulmak için size yakışıklı tavsiye edenlerin sesini değil yüreğinizin sesini dinleyin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o kadr buyuk bı ask bekleme derım ben cunku artık ne leyla ıle mecnun ne ferhat ile şirin nede aslı ile kerem yok bu dunyada ancak sundan yuzde yuz emınm kı eger cevrendekı arkadsım dedgn ınsanların sözune bakıp ılıskını degerlendırmeyı bırakırsan yuzde bır mılyonnnnn mutlu olursunuz kız arkadsmda benı bu yuzden bırakmıstı neymıs efendım bız yakısmıyomusuz arkadsı öyle demıs neymıs efendım benım cevremde kız cokmus onu aldatıyomusum yada kesı aldatırmısım tek söyledgım ne olmustu bılıyomusun bana guvenmıysn senı aldattıgımı yada sana yakısmadıgımı dusunuysn arkadasının sözune bakarak gıt arkadassınla evlen dedım :) sen onu bunu bırak sevgılıne guven ve her zaman cevrenın degıl kalbının ruhunun sesını dınle cunku gercek askk o zaman cıkar ortaya

0|0
    0|0
  • bak canım kardeşim cevrendekılerın dusuncelerıyle hareket edıp bı ilişki yasıyosn hiç yasama cocuga yazık gunah o senı sevıyrsa ve senın de onu sevdıgını dusunuyrsa ki muhtemelen böyle o zaman milletn lafına bakıpta o cocugun gunahına gırme ödeyemezsın benden sana tavsıye mılletın lafıyla bırlıktelık yasıyosn hıc yasama cocuga daha fazla umıt vermedn bırk gıtsın ancak sevıyn kalbın beynın onu sevdıgını söyluyosa o zaman da mılletın lafına bakma ask sevgı denıle sey ıkı kısı arasında gecer bıraz kaba olacak k bakma ama yarn evlenırsen yataga o cocukla gıecksın onun sana yakısmadıgını söyleyn kızlrla yada erkklerle degıl ıyı dusun kararını ona göre ver yanlz son pısmanlık fayda etmz unutma

0|0
    0|0
  • bunu söyleyenlerin tahtaları eksik... bir birinizi sevdikten sonra.. o engel olabilirmi? sevgi ve aşk engel tanımaz... sende sanki yelkenleri suya indirmiş bir halin var.. bence çevrenin etkisinde kalmadan, hatta o tür laf söyleyenlere hemen cavabı yapıştırınki.. daha öyle konuşmasın...

0|0
    0|0
  • sende bişey isteyecem ne olur aşkı kirletme aşk güzellikle yakışıklılıkla satın alınacak bir duygu değil ne olur bunu yapma eğer seviyorsan sen seviyorsun illa ailende sevecek diye bişey yok bide şunu söyliyecem sana sen daha güzelsin diyenler karekterini bildikleri için böyle söylüyorlar hem ayrıca sen sırf güzelliğin için bu çocuğu bırakırsan allah bu sefer sen şükretmediğin için karşına daha kötüsünü çıkaracak

0|0
    0|0
    • kesnlikle boyle düşünüyorum haklısın

• bana tek diyecek bişey kaldı allah (c.c) yolunuzu açık etsin işallah mutlu olursunuz bunu görenlerde çatır çatır çatlar

• Bunu buraya yazdığına göre çevreye göre hareket ediyorsun.Boşver çevrendekilerin dediklerini seviyorsan bırakma

0|0
    0|0
  • ömrüncehayatın boyunca sevilceksin demektir kendinden ustun olmasın çekersin çeker :D:D

0|0
    0|0
  • aklında şimdiden böyle bir şey varsa senden bir cacık olmaz kardeş. bırak çocukcağızı.

0|0
    0|0
  • zamanla düzelir elbet sıkıntı yapmamaya çalış

0|0
    0|0
  • onu söyleyenlere bir adriana lima olmadığını söylemelisin.

not: gerçekler acıdır.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bende bunu yaşadım deneyimime dayanarak söyleyebilirimki senin aşık olmadığın biriyle gitmiyor ilk aşık oluncak birini gördüğüne onu bırakıyorsun ve içindede eskiye dair bivicdan azabı kalıyor...hazır aşık olcaın adam karşına çıkmadan ayrıl üzmeden...sonradan çok iç acıtıoruz bizimkisi sadece ilgi istemekden devam etmek başka bişey değil...

0|0
    0|0
  • Gercekten asik degilsin. cidden seviyor olsan asla baskalarinin ne dedigine bakmaz kor kutuk baglanirdin ona ne kekemeligi ne tipi hic biseyi batmazdi. Ayrilmalisin.. Cunku sevdigini zannediyorsun..

0|2
    0|0
  • Gazlıyorsa sevmiyorsun, ayrıl. Seven, başkalarının fikirlerini ilişkiye sokmaz. Ayıp lan. Yazık çocuğa.

0|1
    0|0
  • Gorunus olarak yakistirmiyorlar ?

Seviosam ister kekelesin..ister dunya cirkini olsun..beni mutlu ediomu onemli olan bu baskasini takmam..ne derse desinler..

Hem

Benim guzel kalcagima kim garanti veriyorki..bi yanginda kalirsin gider o guzel yuzun..

0|0
    0|0
  • o lafları ınankı kıskananlar soyluyo sn bgenıyorsan hıc sorun yok

0|0
    0|0
  • Bu zihniyetle olmaaaz.

0|0
    0|0
  • Gazlamı çalışıyorsun arkadaşım sen böyle konuştuğuna göre sende sevgi falan yok yazık işte sevenlerin hali ..

0|0
    0|0
  • gaza gelmezdm kimseyi takmazdım ki seni kırmak istemem ama buraya gelip bu soruyu sormazdım bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...