En yakın arkadaşım sevdiği için kızın yanına gitmiyorum. Acaba doğrusu ne? Ne yapayım?

Lİse sondayım. Geçen sene benim en yakın arkadaşım bi kızdan hoşlanıyodu fakat karşılık alamadı. Bu sene de bana daha bise hissetmiorum falan dedi ama sürekli onların yanına gidior farkındayım bende. İşin ilginç tarafı kıza karşı geçen sene hiçbirşey hissetmezken, bu sene aynı sınıftayız ve ben en arkadayım. Kız sürekli gözümün önünde. Güzel kız hoş kız diye diye kendi kendime. galiba şu an hoşlantı düzeyine geldi. Son sene diye bise yapmak istemiyorum. Normalde böyle konularda şüpheye düşmem. Okulda da tip olarak önde gelenlerdenim. Kızın bana karşı tamamen boş olmadığının farkındayım. Ancak en yakın arkadaşımın bu kızı seviyor olması da işin bi ilginç yanı. Gerçi hala devam ediyor mu blmiyorum da büyük ihtimal öyle. Şu ana kadar kızın yanına çok gitmedim. Maksat karizma :P Özellikle kızlar yardım ederse . Sizde ne yapmalıyım?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sana önce bir hikaye anlatayım.

Sizin gibi iki yakın akradaş biri birine bigün der falanca kızdan hoşlanıyorum ama konuşamıyorum benim için konuşurmusun der. Diyeride tabi neden olması diyip kızın yanına gider bikaç gün sonra arkadaşının yanına gider ötekide sabırsız sorar ne oldu diye.

Bizimki derki arkadaşım çok uğraştım ama kendime zor ayarladım. gülermisin ağlarmısın bilmem ama bu işer böyle.

Sonuç olarak eğer ciddi isen kaçırma bir kişi kazanırsın birkişi belki kaybedersin. Ama yok amaç güzel kız be biraz gezeyim dersen hiç bulaşma sonunda iki kişiyi kayybedersin.

Neyi seçiceksin sen biliceksin.

0|1
    0|0
    • aslında haklısın usta. ucunda 2 kisiyi kaybetme riski daha yüksek. farklı açılardan bakmak iyi oluyor zaten bunun icin buraya yazdım. Saolasın.

Kızlar Ne Diyor 3

• En yakın arkadaşını düşünmelisin bu konuda bence aynı olay senin basına gelseydin ne hissederdin bunu bir düşün eğer cok yüksek seviyeye gelirse hoşlanman en yakın arkadaşınla konusmalısın sorun olur mu hani ben senin için bunu yapmam istersen gibi ona önem verdiğini gösteren konusma yap sonucuna göre davranırsın.

0|1
    0|0
  • olmaz öyle zaten son senen boşver kızı filan hem arkadaşına da ayıp edersin

0|0
    0|0
    • arkadaş olayı zaten cok kafa kurcalıo :/ fena bi durumdayım. ya kızı sevmiorum ama hoşlantı da yok değil. aslında cevabın gerçekten doğru ama yine bi soriyim dedim. sağolasın.

• Açıl bi önce, kaç yaşındasın, derslerini aksatma üni var ilerde.

0|0
    0|0
    • yaş 18. dediğim gibi üni var abi ondan sıkıntı biraz. ama toptanda içime atmak istemiyorum. ne bilim :D

Erkekler Ne Diyor 5

• işte bunlar hep abazalık kardeşim, sınav hazırlık sürecinde insan böyle olur.sor arkadaşına harbici sevmiyosa ben açılıcam de, diğer türlüyse boşver.

0|0
    0|0
  • dostum sende o kızı sevıyo hoslanıyosun bosa dırenme...acıga cıkarsa arkadısını kayıp edecegını bılıyorsun...dostunu bulamazsın ama askı bulursun her daım

0|0
    0|0
  • eşkiyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Buraya da liseliler dodu hey allahım. Yaş sınırının 18 olması gerekmiyor mu bu sitede ?

0|0
    0|0
  • link

bence bi şey yapma boş ver unutursun derslere odaklan

0|0
    0|0
Yükleniyor...