Muhteşem Yüzyıl yayından kalkmasın mı ?

kalksın yahu, hem tarihimizi çarpıtıyor hem bizi o muhteşem dönemden soğutuyor.. ne kıyafetleri o dönemi yansıtıyor ne yaşam tarzı. madem böyle bi dizi çekeceksiniz kıyın paraya savaş sahnelerine yer verin .. yok işimiz illa magazin diyorsanız çekilin aradan magazin programı yapın! düşüncelerinizi alabilir miyim?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sadece o ,değil ; TÜRK MİLLETİNİ UYUTAN TÜM YAYINLAR KALKSIN diyorum...Bu millet bu kadar sorun yaşarken ;dünyada türlü konulardaki başarısızlığını , eksilerden 1 numara yaşarken ; sorunları kapama maksatlı lay lay lom medyatik yapımlara yer vereceklerine ;GERÇEKÇİ yapımlara ,yapılara ve icraatlara yer versinler diyebilirim. Burası ABD değil , isviçre de değil...norveçte değil... burası TÜRKİYE ; zamanı ile Lale devrini yaşayan ama şuan için bir ayağı çukurda olan ülke.

0|1
    0|0
    • soru sahibi arkadaşım teşekkürler en iyi cevap için...

• Burası ABD değil , isviçre de değil...norveçte değil.. bu yorum aklıma son zamanlardaki benzin rekortmeni olmak konusunda norveçle kapışmamız(!)ı getirdi de "bugün" gazetesinde övünmüşler.. 9ykr. gerilemiş benzin fiyatları yuppi artık birinci yeniden norvec gibisinden bi yorum vardı ona kıl olmuştum. ne kadar toz pembe görüyoruz dünyayı, norvecle kıyaslıyoruz kendimizi.. ah bu medya ..

• Evet ama bunu düşünmesi gerek kişiler BİZ OLMAMALIYDIK. ,bunu siyasetçiler düşünmeli en başta bizler onların eseriyiz çünkü... neden eseriyiz sorusunun bir cevabını baya uzun yazabilirim ama gerek yok okuyan bir toplum değiliz ,okuyanlarada inek diyenlerin sayısı halen bir fazla gibi... verdiğim örneklerdeki ülkeler kendi sınıflarından BİR COK KANALDA BİZDEN İLERİ seviyedeler zaten. onların EKSİLERİ ONLARA ASLA BATMAZ...ama burada işler farklı. burada nufus 70 mil. ve sayı çoksa sorunda çoktur!

Erkekler Ne Diyor 14

• tv bu yüzden izlemiyorum çünkü her şeyi mahvettiler bu dizi hele tam bir rezillik tarihini kötüleyen bir yayın daha görmedim

0|0
    0|0
  • yerin dibine batsın

0|1
    0|0
  • bence muhteşem yüzyıla çok takmayın bende sevmiyorum ve izlemiyorum ama dizi artık bizans hayatına dönmüş harem ve kadınlar :D bence bana göre Türk dizilerinin hepsi saçma seksenler bir tek fena değil diğerlerini atıyorum çöpe yani o kadarda ileri gitmekten hiç çekinmiyorum sadece yabancı dizi izlerim :)

0|0
    0|0
    • ben bu kadar popüler olmasına takmıs durumdayım, itimat ediliyor böyle seylere görünce onunla ilgili bi haber sinir olurum. mesela bi arkadas da yazmıs gördüğü kpss yayınının kapağında bile varmıs... neyse

• Bu bir dizi, genel izleyici kitlesi ağırlıkta olan bir dizi, türkiyenin geneli bunu istiyor. :))

Dizinin tarihimizi yansıtmadığı saçma bir görüştür, az bile yansıtıyor, korkuları olmasa dahasını yapacaklarına eminim.

0|0
    1|0
    • tarihini bilmeyen bir vatandaş daha o halde.. ulaşabileceğiniz en yakın ansiklopediden o dönemi araştırmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, kanuni sultan süleyman'a muhteşem denmesinin sebebi gösterildiği gibi saraydaki hatunlarla olan ilişkiler değil. çok kızdım yorumuna kusra bakma. bi avrupalı bile muhteşem süleymanı böyle lekeleyemezdi..

• oooooff ne lekelemesi ya, o sizin hüsnü kuruntunuz. abartmayın bu kadar.

• hep rahat ol derdim ama bu sefer, bu kadar rahat olma be kardeşim böyle zaplarken denk geldiğinde gıcık olmuyor musun. kahretsin yine bu var.. hala var hiç kalkmayacak mı demiyor musun.. demiyorsan saygı duyamıyorum saygısızlık edemediğim gibi..

• herkes kalksın dedi ama izledi. kimse izlemezse zaten kendiliğinden yok olacak.

1|1
    0|0
  • Reklamlarını görüyorum ama inan hiç izlemedim diziyi. Fakat geçen Kadıköy Akmar pasajı nda kitap bakarken bir yayın evinin kpss tarih kitabı kapak resmi olarak bu dizinin bir karesinin basıldığını görünce baya şaşırmıştım. Demek bu kadar tutulmuş.

0|0
    0|0
  • Kendi tarihini p*rno filmine çeviren batıran içine eden tek ülkeyiz.Çağdaşız ya hıammınna...

0|0
    0|0
  • İzlemeyin de, kaldırsınlar o zaman

0|0
    0|0
    • eşe dosta diyorum izlemeyin diye, siz de diyin izlenmesin.. kampanya budur

• izlemeyin izletmeyin kesinlikle kalkması gerek soru soran arkadaşı tebrik ederim

0|0
    0|0
  • dallas türkiye versiyonu kalksın tabikide

0|0
    0|0
  • kalksın sevmiyorum pek o diziyi

0|0
    0|0
  • ya sev ya izleme

0|0
    0|0
  • bildiğin resmi tarih çarpık zaten

0|0
    0|0
  • ya bildigin osmanlıyı hürrem yokmış gibi bişey ya da hep kanunu nikinin sevdasına yaşamış gibi bu ne la.dizi berbat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben daha yeni yeni izlemeye başlamışken kalkmasın.

0|0
    0|0
  • Kalksın

1|1
    0|0
    • Tamam kesin kaldırırlar artık, beklenilen cevap gelmiş.

Daha önce bu alanda birşey yaratttın mı? Cin ali bile çizemeyen insanların, birilerinin üretimlerini eleştirmesi ahmakça.

• adini cok duydum ama hic izlemedim. izlememde. nie die soraysan basrol oyuncusu moruq heriften nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Adi ustunde bi dizi bu..bence bukadar ciddiye alinmamali..tarih baska dizi baska..insanlar dizi izlio..tarihi ogrenmek icin izlemioki..izlemek icin izliolar

0|0
    1|0
  • madara etdiler tarihi..koskoca padişahı fantezi düşkünü olarak tanıttılar..reziller!

0|0
    0|0
  • Kalksın.Tarihi merak eden diziden değil kaliteli belgesellerden, kitaplardan öğrensin.

0|0
    0|0
  • Daha kalkmadi mi o? Her an önce kalksin lütfen, tarihin içine ettiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...