Zayıflamak için sabahları yürüyüşe başlıycam sabah kahvaltısı önerınız varmı? yumurta beyazıı?

kahvaltı yapmayı pek sevmem. ama ilk işim 9 gııbı uyanıp 1 adet tam yumurta 2 de beyazını yemeyı dusunuyorm sadece. 1 saat sonrada lımonlu suyu içip, yürüyüşe gtmek ıstıyorum. Yumurta hem tok tutuyo hemde ıyı. ama zayıflamaya katkısı var mı yok mu

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence ilk suyunu yanına alıp yürüyüşümü yap evengelince 1 dilim tam buğday dediği gibi yumurta 3 adet zeytin biraz peynir ye yanındada mevsimlik öeyve suyu sık limon portakal nar vs

1|0
    0|0
    • neden öyle

• Ya cok zayıf bir kahvaltı olur yumurta sadece dengeli düzneli beslenerek iyi bir kardiyoyla iyi kalori acığı cıkarmak güzel zayıflatır ama istersen böyle yiyip 2 saat aonrada yapabilirsin o sana kalmış ben karbonhidrat depoların bos diye dedim dengeli tempolu kardiyo yağ yakmana yardımcı

• Maydanoz suyu için.

1|0
    0|0
    • nasıl hazırlanılıyor

• ellerıne saglık

• Rica ederim

• Düzgün düzgün canın ne istiyorsa ye

0|0
    0|0
  • Kahvaltida doyana kadar yemek en iyisi her zaman. Az yemek hic bir zaman saglikli kilo verdirmez

0|0
    0|0
  • o söylediklerin spordan sonra yenir aç karnına yürüyüş yap daha çok yağ yakarsın

0|0
    0|0
  • ot ye bol bol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ac karnına yuruyuse gıt kı yemek kalorısını yakmamıs yagını yakmıs ol. donustede 2 dılım lıght ekmek 30-40 gr peynır 4-5 zeytın 1 porsıyon meyve ve yarım su bardagı sut ıc ve tabıı sekersız cay ve bol yesıllıkle : )) cok gıbı gelebılır ama sadece bır mınık tabak oluyor ama guzel doyuruyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...