Kapat

Hayattan bıktım şu aralar :( Beni ne geri döndürür?

mumya gibi hissediyorum resmen. önceden gülme krizlerim eksik olmazdı. arkadaşlarla gezer eğlenirdik. ama bu aralar ne dışarı çıkmak geliyor içimden nede başka bişey :( önerilerinize açığım bu ne böyle yaa

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• Mumya gibi hissetmek :)

Zombi olmaktan iyidir

Dondurulmuş duygular

Bir sıcak sözle çözülür

Ama bir zombi nasıl insana dönüşür

çaresi henüz bulunmadı sanırım

Mutlu olmanı dilerim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• şimdi bu sorunu 10 gün önceki haleti ruhiyenlemi yorumlasak yoksa şimdiki halinlemi ? :) epey bir farklılık var ... bence sana hiç öneriye gerek yok... sen halletmişsin herşeyi :)

1|0
    0|0
    • haha :D çok saolll :) çokmu karamsarmışım :/

• amin abicim hepimizin :)

• televizyon seyretme,internete girme,gazete okuma...hep olumsuz kötü insanın moralini bozucu şeyler var...kendine vakit ayır, seviyorsan kitaplara ver biraz kendini kesinlikle yürüyüş yap,biraz kalabalıktan uzak dur ruhunu dinlendir göreceksin kendini iyi hissedeceksin ve yavaş yavaş eski günlerine döneceksin...

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • Ben :D

0|0
    0|0
  • Bu dansları bu müzik eşliğinde canlandır. link Gerekirse de kafayı çek. Sonra çık dışarı herkese gül. Çiçek böceği selamla. İnsanlara yardım et.

0|0
    0|0
  • Ihım.. Yalnızlık alerjisi olmuşun. Reçete yazıyorum.

Dışarı çık ara en yakın arkadaşlarını ve buluşun,

Konuş dertleş izah et. Mümkün olduğunca yalnız kalma.

Sabah öğle akşam müzik dinleyeceksin ( öyle arabesk falan değil moralitesi yüksek parçalar )

Sonra her gece yatmadan bir film.

Komedi, action..

daha yazardım ama çıkmalıyım afiyet olsun kıhkıhkıh :d.:D

0|0
    0|0
  • Depresyondasın galiba. Klasik bayan hareketlerini yap geçer. Saçını değiştir.Üstünü değiştir.Kursa git.

0|0
    0|0
  • Değişik bir çevreye girsen sonra saçının rengini giyimini ufak ufak değiştrsen ojelerının rengını bıle degıstır cunkı hersey aynı gelınce ınsanın canını sıkan seylerde olabılır. piskolojini rahatlamk adına belki faydalı olabılır değişiklik her zaman iyidir.

0|0
    0|0
  • yaşadığın eğlenceler san artık monoton gelmeye başlamış. böyle dönemler hep olur ama geçer gider. hayat tarzında herşeye yer ayır yalnızlığa eğlenceye kahkahaya gülmeye ağlamaya o zaman sıkılmazsın emin ol

0|0
    0|0
  • Her insanın hayatının farklı farklı dönemlerinde olur böyle karmaşalar. Hiç bir şeyden tat almazsınız hiç bir şey mutlu etmez sizi. Kısa sürelidir geçecektir.

0|0
    0|0
  • aşık olarsan hemen 365 derece 6saat deişir modun :)

0|0
    0|0
  • ben ne zmn kotu olsam sunu yaparım kuzenimi alırım 4 tanede bira mersin sahiline giderim sabaha kadar hayta hayta dolasırız ertesi gün tekrar yasam sevincim icime dolar...

0|0
    0|0
  • Diablo 3 'e sar. Zaman nasıl akıp geçiyor unutursun :))

1|0
    0|0
  • Kova.

0|0
    0|0
  • Gel çay koydum.

0|1
    0|0
  • mutluluk insana gelme sen ona gidersin eskiden olupta şimdi sende olmayanı düşün bul

0|0
    0|1
  • tatile ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun intiharın eşiğindesin.

0|0
    0|0
  • yaşlanıosun :)

0|0
    0|0
  • 1 para 2 aşk 3 sex bu üçü dnmeyi bırak uçurur knatlandırı seni

0|0
    0|0
  • gelecek korkusu mu başladı sende :D yoksa işte bu adamın anasını ağlatır

0|0
    0|0
  • YA ROCK döndürür ya da pop.

0|0
    0|0
  • mevsim değişimindendir. kapalı havalar hakimse orda eğer... canını sıkma geçer.

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de olmaya başladı

0|0
    0|1
  • sevgili bulursan çok seversen yaşadığını anlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• dışarı çıkmazsan aşamazsın ..evde kendi kendine ne yazıkki aşılmıyor iyice depresyon moduna bağlıyosun bi süre eğlenmesen bile dışarı çık gez arkadaşlarınla ciddi biproblem varsa güvendiğin biriylede paylaş baktın hala düzelmiyor 1-2 hafta içinde (sanmıyorum ama) ..direk psiktriye git.

0|0
    0|0
  • dışarı çık düzelirsin

0|0
    0|0
  • bi de dışarı çıkası olan ama çalışmak zorunda olduu için çıkamayanlar var bni düşün haline şükret

0|0
    0|0
    • ah ah oda ayrı dert zaten okul, staj, sınav :( yarış atı gibiyiz valla...

• makyaj da yap bak o da sarıo:D

• ewt .p başlıyorum hemen :D

• BAK CANIM SENİN İLACIN BELLİ

SIFIR KM BİR AŞK HEMDE EN HZILI VE HEYECANLISINDAN BAK BAKİM 1 GÜNDE DÜNYAN NASIL DEĞİŞİYOR :))

0|0
    0|0
  • seviş

0|1
    0|0
  • bir çözüm olsa kendime uygulayacağım senden daha beter durumdayım

0|0
    0|1
  • bende öyleyim mevsimsel midir nedir bıktım beeeeeeğ

0|0
    0|0
  • Geçer, zamanla eski sen olursun merak etme.:)

0|0
    0|0
  • biraz evde dinlen vakti geldiğinde çıkarsın.

0|0
    0|0
  • büyüyosun

0|0
    0|1
Yükleniyor...