Dünkü TÜRKİYE - hollanda macinda sineijder mali attigi golden sonra karnina top koyup emzik yapmasini siz kendinize yedirebildiniz mi?

tabi ki herkes kendi milli takiminda attigi gol sonucu sevinir ama o hareketi siz nasil hazmedebilirsiniz ya hem bizim ekmegimizi yiyip hem de o hareket serefsiz ya. Galatasaray seyircisi sineijdere bir ayar verin men edin onu serefsiz sinir oldum. Bizim ulkemizde ye ic o hareketi yap. Ne bu yabanci sevgisi bizde ki.ya . hala el ustunde tutuyolat bu hainleri

Güncellemeler:
karisi hamile o yuzden mi yapti diyosunuz :) bimiyodum
Beiktasliyim. fenerli degil sizin dediginiz gibiyse olay tamam oyle olsun :))

1|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Arda olsaydi ona emicek birsey verirdide iste garibim cezaliydi

1|0
    0|0
  • Fenerli oldgn belli hersyi kendne yediremiyosun adam gol atms kendi milli takimi istdgi gbi sevnr ne var bunda 3lu cektirse el kol yapiyo dicn kulagni gostrse hakaret ediyo dicn snane adamin sevincndn hareket mi cekti sanki dha onceki maclarindada oyle yaptgi oldu bu adamn sevinci bsylri kasten yapmyr

0|0
    0|0
  • Kardesim adam gol atmis ister bebek yapar ister 85 takla atar.. adamlar o golle euro16 ya gidicek belki... milli takim bu istedigi gibi sevinir adam.

1|0
    0|0
    • +1 katılıyorum adam gol atıyor bir dert, atmazsa aman atamadı deniyor ayrı bir dert

• Arkadasim o adam kendi ülkesinin sevincini yaşıyor alman kimliğine sahip türklerde ayni s3vinci yasiyor sen asil ülke içindeki yillarca hainlik yapanlara bak öyle düşün bu ülkenin yüzyillarca ekmeğini yiyipde kansizlik ve hainlik yapanlara bak

0|0
    0|0
  • klasik futbolcu sovu işte.

0|0
    0|0
  • Karisi hamile ona armagan ettigi icin yapti onu

1|0
    0|0
  • Abartmamak lazım

0|0
    0|0
  • Bunun adına profesyonellik diyolar

1|0
    0|0
  • Bilip bilmeden anlamadan dinlemeden insanları yargılama lütfen!

0|0
    0|0
  • Yolanthe cabau von Kasbergen hamile

0|0
    0|0
  • asdfghjk türk kızının futbola bakış açısı (temsili değil)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hadi sneijder tamam da kendi ülkesininde oynuyor ya gsli taraftarlara ne demeli sözde türkler sözde sneijder gol attı gol diye seviniyorlar sonra bize türklükten bahsediyorlar türk müsünüz hollandalı mısınız belli değil içimizdeki hainler temizlenmedik sürece türkiyeye başarılı olamaz

2|0
    0|0
  • Laflarina dikkat et oncelikle. Serefsiz ve mallar senin tuttugun takimda mevcuttur eminim.
    bilip bilmeden surda sacma sapan yorumlar yapmayin sirf rant saglamak amaciyla. Komik oluyosunuz

0|0
    2|0
  • Ya valla böyle bişey olamaz saygısızlığın daniskası yediği kaba pisletiyor resmen

1|0
    1|0
  • Sneijder benim için bitmiştir.

1|0
    1|0
  • Yolanthe yenge hamile ona ithafen yapti onu zaten, sıkıntı yok o yüzden.

1|0
    0|0
  • Bunu sadece fenerliler kendine yediremez cunku acilari var Sneijderle ilgili. onceki macinda sevinmedi simdi niye art niyetli olsun karisi hamile adamin ona gonderdi.

1|0
    0|0
  • Esine jest yapti cokta hostu

0|0
    0|0
  • Cinconlulardan herşey beklenir

0|0
    0|0
Yükleniyor...