KİLO VERİRKEN KARBONHİDRATI TAMAMEN KESMEK DOĞRU MU? PROTEİN KİLO ALDIRIR MI?

Karbonhidratı tamamen kesicem çorba içicem zaten 1 kase çorba 1 dilim ekmek demek
Protein'in (ET) kilo aldırdığını duydum doğru mudur?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Herseyin fazlası fazla. Ben Türkiyede sadece en doğru beslenme diyetini Dr Canan Karatayin önerdiğini dusunyorum çünkü çevremde o kadının diyetiyle inanılmaz kilo verenler oldu ayrıca kalıcı, ilerde de canın istediği şeyleri yesende kilo almazsın. Şiddetle sana da öneriyorum bak pişman olmazsın ama sabır ve azim çok önemli.

0|1
    0|0
    • O kadin suurunu yitirmis bir insan onun dedigi hicbiseyi yapmam sansasyon pesinde sadece

• 1 yıl önce 30 kilo verdim aradan 1 yıl geçti çok sorunlar yaşadık ailevi olarak yemeğe sardım ama şimdi tekrar o azimle başlayım 10-15 kilo vermeyi planlıyorum

• Bak işte sende azim var bravo. Hadi sabırla başarmanı umuyorum. Bol şans.

Kızlar Ne Diyor 3

• Karaciğer , proteinleri karbonhidratlara dönüştürür.
    Fazla karbonhidrat glikojene dönüşür , kilo aldırır.

0|0
    0|0
  • Kesilikle tamamen kesme yani az az olsada vücudun ihtiyacı vardiye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • nein alinmaz o seni 6-7 saat doyuruyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kilo aldiran karbonhidrattir protein degil fakat diyet yaparken karbonhidrati tamamen kesmek cok yanlis kaliteli karbonhidratlar bulunmali ogunlerinde sadece miktarlarini azaltabilirsin

0|0
    0|0
    • şöyle söylemek gerekirse 1 yıl önce 30 kilo verdim üzerinden 1 yıl geçti şu an 95 kiloyum yağ oranım %25 haftanın 2 günü okul 3'de eve geliyorum. 3 gün staj yapıyorum 7'de evde oluyorum spora felan vaktim olmuyor bende kesin bir kararla diyet yapmaya karar verdim arada 1 yıl geçen süreyede metabolizmamı şaşırtmış olmuş olsun diyorum İnan artık ne yapacağımı şaşırdım

• Tabii ki nerden baslasan kardir

• başlayacam ama artık başlanğıç yolunuda kaybettim kilo vermem zorlaştı hemde çok

• Kilo alip vermek aldigin kalori ile harcadigin kaloriyle alakali

0|0
    0|0
    • Aldığım besinleri düzenlemeye çalışıyorum ve böyle bir bilgiye ulaştım önceden çok proteine yüklenirdim
      şöyle söylemek gerekirse 1 yıl önce 30 kilo verdim üzerinden 1 yıl geçti şu an 95 kiloyum yağ oranım %25 haftanın 2 günü okul 3'de eve geliyorum. 3 gün staj yapıyorum 7'de evde oluyorum spora felan vaktim olmuyor bende kesin bir kararla diyet yapmaya karar verdim arada 1 yıl geçen süreyede metabolizmamı şaşırtmış olmuş olsun diyorum

Yükleniyor...