Dövüş sporları mesela boks olmalı mı sizce?

nedenleriyle açıklar mısın fikirlerinize ihtiyacım var

• Yasaklanmalı
    17% (1)40% (6)33% (7)Oy Ver
  • Yasaklanmamalı
    83% (5)60% (9)67% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilerin Bakış Açısına Göre Degişir. Ben 7yıldır Muay Thai (Tay Boks) İle Urasiyorum Profesyonel Olarak Ve Severek Yapiyorum Bu Sporu. Bir Çok İnsan Vahşet Olarak Adlandırıyor Yaptımız Sporu Bana Göre Bir Sanat. Neden Sanat Olarak Görüyorsun Die Soracak Arkadaşlar Çıkacak Elbet Çünkü Ringde Zekanı Kullanarak Vucuduna Yön Veriyorsun Rakibin Açıklarını Görerek Doğru Vuruş Yaparak Ve Verdin Kararlar Doğrultusunda Yaptın Hamlelerle Rakibini Alt Ediyorsun. Boks Gerek Zihinsel Gerekse Fiziksel Olarak Kişiye Çok Buyuk Gelişim Ve (+) Lar Katan bir Spordur. Onun İçin Boksun Dövüş Sporları Arasında Yeri Büyüktür Ve Dünyada En Çok Dövüş Organizasyonları Boks Üzerine Kurulmuştur Ve Boks Artık Dünya Çapında Bir Endustriye Dönuşmuş Durumdadır Sadece Bu Spordan Hayatını Kazanan Bir Çok İnsan Mevcuttur Ve Çok Büyük Mevlalar Dönuyor Bu Sektorde. Onun İçin Dövüş Sporlarında Boks Olmalımı Dersen Katiyen Olmalıdır :). Umarım Açıklıyıcı Olmuştur.:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• spor insana sağlık katmak içinken bence bu hiç iyi bir spor değil beyin hücrelerim kas hücrelerimden daha değerli.

0|1
    0|1
  • Neden olmasın? Bu akım yeni mi başladı şimdi.. Futbol neden var o zaman basketbol da olmasın anasını satim soruya bak..

0|0
    0|0
  • Yasaklanmalı

insanlara sevmeyi öğretmelıler kavgayı degıl

0|0
    0|0
  • millet öğrensin ama uygulamasın yeter.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Dövüş diye spor mu olur ya.. Yasaklanmalı..

0|0
    0|0
  • olmalı

0|0
    0|0
  • (B) ence Yasaklanmamalı

0|0
    0|0
  • olmalı neden olmasın :D boksörleri abartmayın tekvandoya gidin :D tırt oluyolar boksörler haha :D

0|0
    0|1
  • olmalı

0|0
    0|0
  • Yasaklanmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasaklanmamalı.

İnsanlar gün içinde yaşadıkları stresi atmak için çıkar yol arıyorlar. Spor olarak yapıldığında, önlem alındığında bir zarar görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Dövüş sporları bence gereksiz tıpkı avcılık gibi bu tarz şeylere spor demek anlamsız..

0|0
    0|0
  • Yasaklanmalı

0|0
    0|0
  • Yasaklanmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...