Lütfen yardım sevgilimle 100.günüm

Sevgilimle 100.günüm bugün ve acilen bi mesaj hazırlamam gerekiyo uzun bisi. Nasıl seyler yazabiliriiim böyle biraz klasik ve farklı seyler olsun istiyorum anılarımızı falan hep uzun mesajlar halinde atıyorum zaten. Onlar olmasın icinde mesela sadece 100.günle ilgili

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• netten 100 ün güzellikleriyle ilginc bişeyler bu at.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Millet 4 5 yılı tamamlıyo sen daha 1 yılı doldurmadan 100. yıl kutlaması gibi 100.gün yapıyon helal..

1|0
    0|0
  • Utanmadan bir bir saydın; bir de üstüne ilgi bekliyosun / göstermeye çalışıyosun yani? :))

Hediyelik eşya sektörü, senin gibilerle gurur duyuyor..

0|0
    0|0
  • yünzüde yüzümün sıcaklığını hissederken, sevgimizin ılık denzilerinde yüzmek isterdim, AŞKIIM tanışmamızın yüzüncü gün dönümü kutlu olsun, yüzündeki hayata dair tebessümler hiç eksik olmasın, mucukus mucukus mucukus

0|0
    0|0
  • oha saymış 100 gün die :D

0|0
    0|0
    • aynen erinmeden oturup saymış sonra direk kendimi düşündüm bende eksiklikmi var acaba ben normak sevgili değilmiyim diye:)))

• gavur icadı çıkarma başımıza ona kalsa hergünümüzü kutayalım töbe yarabbim

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç yüzüncü gün diye saymadım ki yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • Görmeyenin sevgilisi olmuş tutmuş çükünü koparmış.

0|0
    0|0
  • 100. aylara yaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aklıma getirdin ya sevgilimle 100 gün oldu die 100. günü kutlayayım demiştim mesaj atmıştım her 100 günde kutlucaz mı anlamadım ay sayılırda gün mü sayıcaz saçma demişti trip kavga falan öyle işte aklıma geldi bak yaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...