Kelebek beni artık delirtti!

bütün gün ders çalışmam gerekiyordu. camı açtım temiz hava girsin diye bir tane güzel kanatları olan kelebek odaya giriverdi. neyse ellemedim sıkılınca çıkar dedim. ama sabahtan beri etrafımda dönüp duruyor kovalıyorum cama doğru çıkmıyor. şuan masanın üstünde dik dik bana bakıyor. bunları yazdığım için alınmış ve kızmış olabilir. canını acıtmadan nasıl yakalar ve dışarı salarım ben bunu?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ona uzun süre bebeğini görmemiş bir annenin şefkatli bakışlarını göster.

Sonra boğazına kadar batağa saplanmış canından çok sevdiğin sevgiline uzatır gibi uzat elini.

Hafif esen rüzgarın dalgalandırdığı göl üzerinde vals eden kuğular gibi estetik daireler çizerek pencereye yaklaş.

Ve sonra kaleciyle burun buruna gelen sabri gibi gözün kapalı vur ona.

1|1
    0|1
    • kelebek bile güldü buna :)

• Okumayı sökecek kadar çok kalmış odanda

• bütün gün benle ders çalıştı. söktü artık

Erkekler Ne Diyor 16

• hiç dokunma bırak kalsın sana ne zararı var. dışarısı serin hem ne yparsan yap zarar görür. bırak kalsın yav.

1|0
    0|1
    • üstüme konuyor ama huylandırıyor :(

• zaten ölecek bırak konsun kaç saat ömrü kaldı kim bilir biraz idare edemiycekmisin onu

• bir yere konunca üzerine bir kap veya bardak kapat sonra elinle kapat ve camdan dışarı sal gitsin

1|0
    0|1
  • zaten 1 gün yaşıyor yaa , bırak o bir günü de seninle geçirsin :P ama alınıp kızmışsa istenmediği yerde durmaz , kendi çeker gider :P ama yüzsüzse mutfaktan bi bardak al üstüne kapat ve bardağın altına yavaşça kağıdı sok... sonra da vedalaş yolla :P

1|0
    0|1
    • korkuyorum ya kanatları zarar görür diye. başka neyle yakalayabilirim ki

• kavanoz tarzı daha büyük bişeyle yakala o zaman , yerdeyken de korkut biraz uçunca ağzını kapatıp , hemen dışarı bırak... bu şekilde kanatlarına bişey olmaz sanırım... ve benim bildiğim kanatlarına elini değdirince zarar görüyor , kanadındaki tozları döküyor diye biliyorum... yani kavanozda bişey olmaz sanırım...

• ya bir de şimdi aklıma geldi gariplerin ömrü zaten ne kadar ki? yarın bir bakmışsın yok. bırak da son saatlerini seninle geçirmek istiyorsa geçirsin garip

1|0
    0|2
  • Dostum hayvan bir yere konduğunda odanın ışıklarını kapat... O senden cok daha uzun surede karanlığa konsantre olabildiğinden yanına gidip parmaklarınla avucunu kafes haline getirecek şekilde tutabilirsin... sonrada camdan bırak uçsun gitsin... kanatlarını çırpamayacağı kadar parmaklarını kapatıp vücuduna deymeyecek kadar bol bırakman yeterli öldürmemen için...

0|0
    0|0
  • odada sigara iç çıkar

0|0
    0|0
  • hiç sormaya ya ben ormanlık yerde görev yapıyorum ordada kelebekler benı deli ediyo öldürmekte istemiyorum napıcam bilmiyorum

0|0
    0|0
  • şimdi bi bakalım:)odanın içinde bize saaatlerdir gözlerini dikmiş bir kelebekle karşı karşıyayız.:)tuhaf hissediyorum:)acaba derdi ne olabilir

0|0
    0|0
    • şuanda uçuyor. yorumlardan sonra çok bunaldı

• aramızda duygusal bir bağ oluştu

• işte bu durumu daha da vahim hale getirebilir:))bunca olan şeyden sonra hem de

• havlı kağıt peçete her neyse bir parça kopar. çok bastırmadan kelebeği yakala git klozete at sifonu çek. yada balkondan aşağı at

0|0
    0|1
    • tüylerim diken diken oldu ! kelebek olsaydın sana öyle yapılmasını ister miydin :/

• koynuna al yatır emi

• öyle yapmayı düşünüyorum ama ezerim gece. çok sıkıntılı bu iş

• kelebeğin ömrü 3 gün falan bekle bi' iki güne geberir

1|0
    0|2
    • çok kötüsün

• hala inanmıyorum. kötü insan

• ben hayvansever birisiyim neden böyle davranıosn bana .//

• Güzelliğe hayran kalmış olabilü.

0|0
    0|0

• Ahahah :) ulan ne komik anıalrınız var ha :D

0|0
    0|1
  • son saatlerini seninle geçirmek istemiş :)

0|0
    0|1
  • hayvancağızı rahat bırak delüüüü. :) yazık.

0|0
    0|0
  • flora değil misin sen söyle dinler sözünü, konuşmayı denedin mi?

0|0
    0|1
  • Havlu ile kovala camı açıp. Ama hava soğuksa çıkmaz.

1|0
    0|3
    • çok akıllı pencereyi görünce yön değiştiriyor. hava soğuk değil

• :'( öleceğini düşünmemiştim ya. bunları yazdığım için pişmanım şu an. kelebek de üzgün.

• Yazık ona..

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya zaten ömrü kısacık seninle geçirmek istiyo demek ki bırak kalsın işte :))) çok narin kelebekler yakalamaya çalışırsan kesin bi yerine bişeyler olur :))

2|2
    0|3
    • haklısın ya ben onu düşünmemiştim

• vahşi demişsin ama ben anladım içinde hassas biri var senin :)) +1

• Ya o vahşiyi çıkarmıycaktım aslında kullanıcı adıyla nickname'in aynı olduğunu bilmiyodum :))) bu sitede çok da sorun olacağını sanmıyorum saldım gitti :))) evet vahşiyim işte

• Böcek ilacı sık ölsün işte.

0|1
    1|3
Yükleniyor...