Can mı Batu mu? Siz söyleyin yardım!

benim bir önce yazdığım sorunun devamı geliyor... yine Can ve Batu

onların arkadaşları ve benim arkadaşlarım onların bana çıkma teklifi edeceklerini söylediler. fakat hangisini seçeceğimi bilmiyorum ve ya birisini kabul ettiğimde birbirleriyle küşerlerse? şimdi batunun davranışları:bana yakın davranıyor evine gidince annesi onu utandırdığını söylüyor ve dersde bana bakıyor ve daha çok hatta en yakın arkadaşıma benim hakkımda sorular soruyor hatta herkez yakıştığımızı söylüyor. can: can da aynı davranıyor ama nedense bazen ona güvenemiyorum. bu aralar hep onları rüyamda görüyorum neyse işte bu kadar herkeze iyi akşamlar..;)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• kimden hoşlanıyosan onu sec.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• şunların birinin yerınde ben olsam beni seçme derdim hatta secim şansı bile bırakmaz yuzune bile bakmazdım öyle kızdan hayır gelmez

1|0
    0|0
  • bu ne la pazardan karpuz seçer gibi sormuşun... büyü ve aşkı öğren bence...

1|0
    0|0
  • zaten iyi olan hep kaybeder sen batuyu seç kardeşim benim bak çocuksenle ilgileniyor seni önemsiyor can iki gün sonra neşeyi aldıktan sonra yolalır gider gende batu senin yanında olur ama bunu söylim sana

0|0
    0|0
  • Şu yaşadığınıza aşk diyorsunuz ya ben en çok ona yanıyorum.

1|0
    0|0
  • eyvah eyvah buraya da sızmış ilkokullular :s

1|0
    0|0
  • Can'ı seçmelisin

0|0
    0|0
  • CAN BARTU ile çıkmayı dene :))

0|0
    0|0
  • 2001 doğumlu musun?

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• sey batuhan ismindekiyle çık bence :) burçları ne

0|0
    0|0
  • Batu, kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • kızım kaç doğumlusun sen?çocuksun galiba böyle saçmalık okuttuğuna göre bize zaman kaybısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...