Kız kustu yardım lütfen!

selam ben dershaneye yeni başladım sınıfımdaki kızhep bana bakıyordu ben ona bakınca yüzünü ceviriyordu 2 gün sonra facede istek yolladı ve sen bizim dershanedei çocukmusun dedi falan filan 2 gün boyunca face 2 yıllık dostlar gibi konuştuk sonra o konşmada onun sevgisinin olmadığını vb. çok şey öğrendim sonra samiyetten sana birini ayarlıyımmı dedim kendi bana bana birini ayarlama sni dörim hayatımdan memnunm dei bende bir iki isim verdim emre olurmu dedim sonra boşver sana oğuzu ayarlyım dim anında cevap verdi sakın bir daha mesaj atma dedi bende neden dedim kendisi atma ve soruda sorma dedi ondan sonra ne yazdıysam boş cevap vermedi kızı çok sevdim kaybetmk istemiyoum yardım :S

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• çocuk gibi davranmışsın senden hoşlanyordu demek yazık üzüldüm kıza

0|0
    0|0
    • biliyorum aptal gibi davrandım

• bn senın yerınde olsam kıza benden hoşlanp hoşlanmadıgını anlamak için öyle dedım bozulcakmısın dıye merak ettım cunku senden hoşlanyorum de :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• slak seviosan nie bşkalrnı ayarlıosn kza

0|2
    0|0
  • ergenlerin bu sitede ne işi var,sevgili site yönetimi,duy sesimi:))))))

0|0
    0|0
  • Yas kac yas

0|0
    0|0
  • yasiniz daha cok kucuk, cocukluk asklari da bi baska oluyor. neyse kardesim sen kizi kaybetmek istemiyorsan git kiza acik acik soyle aslinda ben seninle ilgileniyorum sadece bi salaklik yaptim senin tepkini ogrenmek icin de. ;)

0|0
    0|0
    • iyide bende o cesaret yok :(

• tamam sağol denicem

• hadi bakalim bol sans ;) sonucunu da yazarsin

Erkekler Ne Diyor 2

• acaba bunu yazan bir ilkokul öğrencisi mi? arkadaş bir insan bu kadar mı dil bilgisinden yoksun olur.

0|0
    0|0
  • çık kızın karşısına seni seviyorum de kendimi ayarlıyım mı sana de...

0|0
    0|0
Yükleniyor...