Sarışın takıntısı olan çocuğun esmere bakması.

arkadaşlar bi çocuk var okulda. devamlı bana bakıyo her gördüğünde ve hoş çocuk yani. benimde ilgimi çekmiyo desem yalan olur. arada bi çocuğun twitter hasabına bakıorum. genellikle twitlerinde hep sarışınlardan hoşlandığını falan yazıyo ama işin tuhaf yanı ben sarışın değilim . beyaz tenli siyah saçlıyım. çocugun bu durumda ağzı açık bi şekilde bana bakması tuhaf değil mi sizce. ve sizce çocuğun derdi ne sarışın sevıosa nıe bana bakıo olabilir. daha çok erkeklere soruyorum. çünkü bi erkekten bi erkek daha iyi anlar:))

0|0
6|24

En İyi Kız Görüşü

• ee bu da şunun gibi bir şey. bende hayatta sarışın erkek sevmem daha doğrusu sarışın sevgili istemem esmer yada kumral daha çok dikkatimi çeker. Ama şimdi Kıvanç Tatlıtuğ gelse bakmaz mıyım ? :) bakarım tabii. ikisi farklı şeyler canım :))

0|1
    0|0
    • bence en mantıklı yorum olmuş:))

Erkekler Ne Diyor 24

• Dış görünüşle alakalı fikirler çok görecelidir ve anlık olarak bile değişebilir. Atıyorum ortalama bir sarışını beğenebilir o çocuk ama çok güzel bir esmeri ortalama bir sarışından daha fazla beğenebilir. Ben olayın sadece saçla sınırlı kaldığını hiç ama hiç zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir mantık,

Herkes bir mercedes clk 320 Kırmızı cabrio hayal eder, ama seçimini mantık çerçevisinde standart bir binek araçtan yana kullanır.

Arkadaşın demekki sadece fizik için değil, senin duyguların, kişiliğin vs vs yani kısaca sen olduğun için seninle ilgileniyor olabilir bence. Tabi bunlar için seni tanıyor olması gerek.

1|0
    0|0
  • Olabilir. Bende beyaz ten siyah saç severim ama alt sınıfımda sarışın bir kız var ki çok tatlı alttan aldığım derslere zevkle girer hale geldim.

0|0
    0|0
  • Bena da sari saclar ve renkli gozler kombinasyon icinde daha hos ve daha guzel geliyor,ama bu demek degil ki tipsiz sarisinlara da vurulup gidecegim.Kaldi ki Turkiye'de sarisinlarin sayisi oldukca az, olanlarin da yarisi dogal sarisin degil zaten.

Begenmek sadece sac rengine bagli degil,ama ayni guzellikte bir sarisin kiz ve bir kumral kiz arasinda secme sansim olsa buyuk olasilikla sarisini secerim.

0|0
    0|0
  • Benim içinde sarışından iyisi yoktur. Hatta favorim sarışın yeşil gözlü kızlardır. Ama karşımdakinden hoşlandım mı illa sarışın olsun diye beklemem. Kumral kızlardan da hoşlanabilirim. Esmer en son tercihim ama bazen çok hoşuma giden esmer kızlarda olabiliyor. Yani sarışın tarzım var diye kumral ya da esmere bakmam gibi bir durum yok.

0|0
    0|0
  • "Lan lan lan tipe bak tipee ahahahah :D" diyo olabilir :(

1|0
    0|0
  • sarışınlar dikkat çekicidir.. şahsen nerede bir sarışın görsem ama sarıdan kastım has be has sarışın güzel çirkin ayırt etmeksizin gözüm kayar bakarım hemde bi esmere veya bi kumrala baktığımdan kat be kat daha uzun bakarım ama esmer gördüm mü bakmaya kıyamam :))

0|0
    0|0
  • bende sarışınlardan hoşlanıyorum ama çok hoşuma giden beyaz tenli kızlarda var hele beyaz tenliye siyah saç süper oluyo takma bu takıntılı olabilir sarı saçlılara ama senden hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • Ben sarışın manyağı gibi olarak söyleyebilirimki, eğer esmer bir kız çok güzelse, esmer kıza da bakarım.Türkiyede sarışın fazla yok zaten.Sarışın ararken evde kalma riski var.O yüzden güzel esmerlere yönelmek mantıklı.Bir erkeğin sarışından hoşlanması, esmerlere karşı bir şey hissetmeyeceği anlamına gelmez.

0|0
    0|0
    • 'gibi' değil 'biri' olacak o :) sarışın falan deyince ne yazacağımı şaşırdım :)

• oda şöyle düşünmüştür bu sarışın değil ama napalım sarıya boyatırız bunu bulduk.

0|0
    0|0
  • Kalbin işine akıl sır ermez ki. Uzun boylu severim dersin, gidip kısacık insana aşık olursun. Kalp bu. Mantık, plan, program dinlemiyor.

0|0
    0|0
  • Sarışın, esmer, kumral farketmezz. Güzel olduktan sonra hepsine bakar.

Kısmetine kim gelirse ona bakar.

0|0
    0|0
  • sarışınlar güzel gözükürler falan ama bende bir esmere baktığımda ne kadar lezzetli olacağını düşünürüm. :))

0|0
    0|0
  • dostum bunlar fasa fiso şeyler bende sarışınlardan hoşlanırım ama genelde hep esmerlere aşık olurum ;)

0|0
    0|0
  • Şimdi sarışının adı, esmerin tadı diye bir söz söylemiş anonim, çok güzelde söylemiş buradan yola çıkabilirsin :)

0|0
    0|0
  • sarsinin ad esmerin tadi var derler saarisinlardan hoslabilir demekki sen sarisin olmadigin halde ilgisini cekiyosun senden hoslaniyo cocuk sanirim

0|0
    0|0
  • memeleketimizde sarışının çok az olması.sarışınım diyenin de sarışınlıkla ilgisi olmamasından kaynaklanıyor...bende sarışın severim ama bu demek olmuyor ki ben esmerlerle çıkmam. :D

0|0
    0|0
  • Güzel kadın sarışın olur diye birşey yok. Saçı ne renk olursa olsun güzel güzeldir.

0|0
    0|0
  • Sarışının adı Esmerin tadı çocuk işi biliyor :)))

0|0
    0|0
  • Sarışınlardan kazık yemişse olabilecek bir durumdur sorun etmemek lazım :)))

0|0
    0|0
  • srışının adı esmerin tadı misali tadını merak ediyodur.. :D

0|0
    0|0
  • sağ gösterip sol vurma ?

0|0
    0|0
  • ben de sarışınseverim ama sevgilim siyah saçlı hem de boya gibi bildiğin kapkara :)

0|0
    0|0
  • yürüyen aksam iise sorun yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sarışın seven çoğu erkeğin aynı zamanda siyah saçlı beyaz tenli kadınlara zaafı var.sarışın seven çok erkek bana ilgi duymuştur mesela hatta birisi en sevdiğim şeydir siyah saçlı beyaz tenli hatun bunu söyledim senin yanında ama demişti onların takıntısının tene olduğunu düşünüyorum ben.

0|0
    0|0
  • sarisin seviyordur ama sende guzel oldugun icin bakmistir. bakmak icin sarisinmi esmer mi ayirt mi edecek? cidden kafana mi taktin bu soruyu allah askina

0|0
    0|0
  • aman ne farkeder bu devirde ne sarışın sarışın ne uzun saçlı gerçek hepsi olmak çok kolay paraya bak gerisi boş

0|0
    0|0
  • üff ne alaka yaa .bu işin rengi mi var .güzelsindir bakıyordur işte

2|0
    0|0
  • Kiza bak samaraya benzior diyodur

2|0
    0|1
Yükleniyor...