Proteeein tozu kullanmalımıyım?

Yaglı bir vucudum var 75 kiloyum 3 hafta oldugu agırlık calısıyorum Protein tozu kullanmak istiyorum daha hızlı sonuc almak için ? biraz daha beklemelimiyimP

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• whey protein aldım geçen gün,
    Sonra googleye girdim 2 gün boyunca araştırma yaptım kullanmadan önce. Hani ateş olmayan yerden duman yükselmez derler ya birader. Bu vücut bir defa verildi bana, paketi aldım attım çöpe. Şu an içim rahat. Tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
    • arkadasım var spor salonunda hoca. hem oda toz işineee girme dedi direk kendisi kullanıyor ama bana bulaşma dedi

• O proteini besinlerden alabilirsin.
      Protein tozunun tek farkı kana çabuk karışması başka hiç bir farkı yok. Üstelikde çok şüpheli. Nerde yapıldığı belli değil. Bence ne olduğu belirsiz şeyleri vücuduna sokma sonra pişman olacağın şeyler yapma kardeş. İyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• protein tozu bir suplementir yeterince gün içinde protein tüketiyorsan gerekmez yagli bir vucudun varsa diet yapmalisin bu spor 70 % diet 30% spor unutma

0|0
    0|0
    • gerek yok diyosun yani

• vallah dedigim gibi günlük yedigine bagli ben 80 kiloyum yag oranim 14% günlük 160 ile 200 gr protein tüketiyorum yani toz almaya mecburum

• Protein tozu kullanacağına L-carnitin kullan...

0|0
    0|0
  • Kullanma bırak doğal yap. tozu kullancaksın şimdi spor yapıyorum diye ilerde sporu bıraktıgın zaman tozla yaptıgın kaslar sarkma yapcak eskisinden kötü bir görüntü alcaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...